این یک ‘محوری هفته’ به صورت تگزاس فلوریدا کشورهای دیگر با کروناویروس خوشه دکتر اسکات Gottlieb می گوید

فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر با دیدن عمده خوشه در coronavirus موارد به عنوان یک “محوری هفته” که ممکن است تعیین کند که آیا “آنها در حال اوج به رشد نمایی یا نه” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

تعدادی از کشورهای عمدتا در سراسر جنوب آمریکا و غرب را دیده اند یک افزایش شدید در موارد بیش از چند هفته گذشته به عنوان مردم بیشتر حرکت می کند به طور فزاینده ای در مورد بازگشایی مناطق و گسترش ویروس به جوامع جدید.

“من فکر می کنم این هفته از رفتن به واقعا محوری هفته برای ما برای به دست آوردن یک تصویر که در آن همه چیز می رویم در ایالات فلوریدا و آریزونا و تگزاس اینکه آیا یا نه آنها در حال اوج به رشد نمایی یا نه” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “مشکل این است که با رشد نمایی همه چیز به نظر می رسد نوع خوب تا زمانی که همه از ناگهانی آن را نمی کند.”

مقامات در برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا در ابتدا با اشاره به افزایش تست به عنوان یک راننده سنبله در موارد تایید شده. اما فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اذعان کرد که سهم افرادی که تست مثبت است شتاب سریع تر از تعداد تست در حال اجرا است. درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس در فلوریدا افزایش یافته است و از حدود 4.2 درصد در 7 ژوئن به بیش از 8 درصد در ژوئن 14, تازه ترین داده های موجود با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

مثبت نرخ به طور مشابه افزایش یافته است در آریزونا است که گزارش بیش از 2000 مورد جدید در هر روز برای حدود یک هفته است. این آمار برای تماشای این هفته خواهد بود که دو برابر شدن نرخ شیوع در چنین متحده Gottlieb گفت.

“این رفتن به یک منحنی است که شروع به نگاه مانند نمایی رشد دو برابر شدن زمان پایین آمدن به چیزی حدود یک هفته و یا کمتر,” او گفت:. “در حال حاضر دو برابر زمان است که حدود 10 روز در برخی از این اماکن پس از آن شده است به پایین.”

تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 به نظر می رسد افزایش همراه با تعداد مورد تأیید Gottlieb گفت. اما که می تواند با توجه به تاخیر در زمان آن طول می کشد برای افراد آلوده به سقوط بیمار تبدیل به بستری و سپس می میرند. گوتلیب گفت که او فکر نمی کند که میزان مرگ و میر افزایش می یابد به شدت به عنوان پزشکان تبدیل شده اند بهتر است در درمان بیماران و بیشتر افرادی که آلوده هستند جوانتر و نه به عنوان آسیب پذیر به عنوان افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

با اینحال اگر چنین متحده موفق به پایین آوردن نرخ گسترش و حاوی ویروس Gottlieb گفت: آن را به پیدا کردن راه خود را به خطر جوامع است. دیگر مقامات در این کشورها اجازه می دهد که ویروس به گسترش Gottlieb گفت: سخت تر از آن خواهد بود تا آن را تحت کنترل.

“آنها با داشتن عمده شیوع بیماری در جریان است. هیچ سوال در مورد آن,” او گفت:. “آنها ممکن است در گذشته نقطه ای که آنها می تواند به کنترل این فقط با مداخلات ساده مانند تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم به پوشیدن ماسک و مردم فکر بودن خود را در تعاملات اجتماعی.”

متحده با بدترین شیوع بیماری ممکن است شروع به بسته شدن کسب و کار پایین دوباره Gottlieb, گفت:, و اضافه کرد که بهتر خواهد بود اگر مقامات می تواند هدف موسسات که در آن آنها می دانند که مردم به تجمع و آلوده شدن. DeSantis از فلوریدا و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را به هر دو نسبت داده شده بخشی از افزایش موارد به افراد جوان نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی به ویژه در میله های زندان.

“آنها در حال حدس زدن این میله از آنجا که بسیاری از افراد جوان در حال گرفتن بیماری, اما من فکر نمی کنم آنها واقعا در ترسیم آن بازگشت به آن محل به طور موثر” گوتلیب گفت: “از آنجا که آنها نمی باید پیگیری و ردیابی در جایی که کشورهای دیگر از جمله نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به عنوان آنها بازگشایی شد.”

ردیابی زمانی رخ می دهد که مقامات بهداشتی تماس با افراد آلوده به سعی کنید به درک که چگونه آنها ممکن است آلوده شوند و که آنها ممکن است در معرض ویروس قبل از آنها تشخیص داده شد. این یک سن-پیر, ثابت, بهداشت عمومی استراتژی است که برای مبارزه با بیماری های عفونی مانند سرخک و سل.

ایجاد قوی تماس با ردیابی زیرساخت بخشی از کاخ سفید را بازگشایی دستورالعمل هر چند آن را مورد نیاز نمی باشد در سراسر کشور به منظور سهولت محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار است. و به جای در نظر گرفتن نقش رهبری مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و به جای آن به دنبال تا حد زیادی به حمایت ادارات بهداشت محلی به عنوان آنها سعی کنید به سطح شیب دار تا سیستم های ردیابی.

“آنها ممکن است شروع به بسته شدن برخی از موسسات که در آن مردم در حال تجمع در داخل خانه و آنها می دانند که این ویروس در حال گسترش است” گوتلیب گفت: از شهرستانها عمده با خوشه. “مشکل این است که آنها نمی دانند چه کسانی موسسات هستند.”

شمال استثنا

از شمال شرقی به ویژه شهر نیویورک مترو منطقه بود که هنگامی که کانون ایالات متحده شیوع است اما از آنجا دیده می شود موارد رها به شدت به کشورهای دیگر ادامه خواهد داد به گزارش رکورد خوشه. شهر نیویورک در حال حرکت است روز شنبه به مرحله بعدی آن بازگشایی خواهد شد که اجازه می دهد تا برای مو سالن ناهار خوری و بیشتر.

“ما می خواهیم افزایش, موارد, اما ما در حال بازگشایی در برابر یک مقدار متفاوت پس زمینه” گوتلیب گفت. “بنابراین من انتظار نیست برای دیدن بزرگ را افزایش می دهد که آنها در حال دیدن در جنوب شرقی و جنوب که در اینجا ما دوباره.”

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همه سوار روزانه عفونت های جدید راه را قبل از بازگشایی در همه Gottlieb گفت و اشاره کرد که آمریکا در حال حاضر شاهد افزایش بازگشایی زود هنگام در حالی که آنها هنوز هم در حال گسترش قابل توجهی در برخی از جوامع است. او افزود که مردم در غرب بسیاری از آنها را دیدم برخی از بدترین شیوع این بیماری هستند بیشتر احتمال دارد به رعایت بهداشت عمومی ارشاد مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.

او افزود که از آنجا که این ویروس آلوده بسیاری از مردم در شمال شرقی بخش بیشتری از جمعیت به احتمال زیاد برخی از درجه ای از مصونیت یا مقاومت به عفونت است.

“نیویورک احتمالا 30 درصد از جمعیت آلوده شده است. در نیوجرسی و کانکتیکات احتمالا حدود 10% اگر شما سرمی مطالعات و شاید بالاتر از آن است,” او گفت:. بوده است وجود دارد بیشتر عفونت در اینجا به طوری که نرخ انتقال را برای رفتن به یک کمی کمتر است که به دلیل.”

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im