این هیدروپونیک زمینی مانند یک فانتزی چیا حیوان خانگی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این رویکرد به باغبانی داخل سالن به معنای واقعی کلمه تبدیل مفهوم گیاه در حال رشد در داخل است. تبلیغ به عنوان یک “راه حل های نوآورانه برای گیاهان در حال رشد در داخل خانه ،” TerraPlanter با این نسخهها کار در مقابل دقیق از راه های سنتی کشاورزان در که آن را نگه می دارد آب در داخل و منتشر مایع به خارج اجازه می دهد گیاهان برای رشد در خارج از ظرف. فکر می کنم از آن به عنوان یک خیال باف چیا حیوان خانگی.

در آنچه در آن زمان برای اجرای تازه هیدروپونیک, طراحی TerraPlanter سازندگان توضیح می دهد “ما می خواستیم برای طراحی یک قطعه که بود زیبا و زیبا, اما آن را نیز نیاز به یک تابع خدمت می کنند; آن نیاز به یک خانه خوب برای گیاهان است. برای این کار ما نیاز به تولید یک شکل پیچیده برای سطح terraplanter به نیازهای گیاهان است.”

این منجر به یک سرامیک متخلخل و سطح است که دارای آب و دانه به صورت ریشه گیاه در حالی که اجازه می دهد ریشه به راحتی به هم بافتن خود را با زمینی سطح. این طراحی اجازه می دهد تا گیاهان به آرامی جذب آب که بدان معنی است که آنها نمی نیاز به آب به عنوان اغلب به عنوان یک استاندارد زمینی, ساخت TerraPlanter یک انتخاب ایده آل برای جدید و یا بی تجربه گیاه پدر و مادر است.

آن را ساخته شده از مواد سرامیکی و قرمز مایل به قهوهای رنگ را با هر نوع دکور. این TerraPlanter نیز قابل استفاده مجدد و باعث می شود یک خانه مناسب برای گیاهان مختلف از جمله Venus Flytrap, خزه, چیا, چمن, begonias نقره توری سرخس ،

TerraPlanter است که هنوز در دسترس بر روی Kickstarter شروع در $59 به صورت یک واحد و 99 دلار برای دو نفر. انتظار می رود آنها را به کشتی در اکتبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>