این اسطوخودوس دخمه پرپیچ و خم طراحی شده است برای مراقبه قدم زدن

پیاده روی را از طریق طبیعت می تواند به شما احساس کمی آرام تر و بیشتر متصل به خود را در حال حاضر. که ایده پشت گیلاس نقطه مزرعه و بازار را اسطوخودوس دخمه پرپیچ و خم که در آن شما می توانید راه رفتن در یک مارپیچ احاطه شده توسط آرامش چشم و عطر اسطوخودوس.

دخمه پرپیچ و خم واقع در شلبی میشیگان است که مانند یک هالووین و خم ذرت. وجود دارد تنها یک راه را انتخاب کنید و نکته این است که برای حل یک پازل اما به مراقبه راه رفتن.

متاسفانه خیلی از اسطوخودوس محو شد در طول سال 2019 تاوه اما مزرعه شروع به کاشتن بهار گذشته و انتظار دخمه پرپیچ و خم برای بازگشت به شکوه کامل خود را در عرض چند سال. در ضمن شما هنوز هم می توانید ببینید و تجربه دخمه پرپیچ و خم در طول دوره رشد.

با توجه به گیلاس نقطه مزرعه و بازار, وب سایت, فضا بود “طراحی شده مطابق با اصول هندسه مقدس.” هر یک از عناصر آن نشان دهنده یک واحد زمان: یک سنگ دایره برای سال, 12 هم پیوسته محافل برای ماه, 52 تاکستان پست برای این هفته و هفت صلیب قطعه برای روزهای هفته.

نتیجه 48 باغ تخت و به طور کلی اندازه کافی بزرگ است که شما می توانید ببینید دخمه پرپیچ و خم از Google Earth با توجه به HouseBeautiful.

“در سال های اخیر مزس قرار گرفته اند دراماتیک احیای به عنوان یک مراقبه آرامش و معنوی ابزار” می خواند گیلاس نقطه مزرعه و بازار وب سایت. اسطو خودوس عادی, دخمه پرپیچ و خم است که به منظور فعال کردن بازدید کننده به رفتن در یک سفر معنوی نمادین از مسیر خود را از طریق زندگی است.

هر دو دخمه پرپیچ و خم و مزرعه باغ گیاهان دارویی رایگان به راه رفتن را از طریق. شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im