اگر چه روز عادی-به روز شده را در خود نگه دارد در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس طبیعی روز به روز مسائل هنوز هم بوجود می آیند. لوله ها هنوز هم مسدود سقف هنوز نشت و قطع کننده سفر. و با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل handymen و نگهداری کارگران در حال محدود کردن خانه خود را می نامد. آنچه که وجود دارد به انجام زمانی که یک جزئی اضطراری رخ می دهد ؟ به سادگی قرار دادن وجود دارد یک خط برای که.

Sheltr, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر خدمات تعمیر و نگهداری طراحی شده به “نگه داشتن خانه خود را در حال اجرا هموار اجتناب از هزینه تعمیرات و استرس خود را حفظ صفحه اصلی” به عنوان سایت خوانده شده است نقل مکان کرد و تمرکز خود را به کنترل از راه دور (persian). Sheltr در حال حاضر ارائه رایگان tele-تعمیر و نگهداری video calls برای اگر و زمانی که همه چیز به چپ چپ در صفحه اصلی.

هنگامی که با شما تماس برای کمک به یکی از Sheltr خانه جوانب را در راه رفتن شما را از طریق گام های لازم برای حل این مشکل در دست است. البته, شما نیاز به ابزار لازم برای این کار انجام می شود—استاندارد آلن کلید تنظیم قابل تنظیم آچار و دریل شارژی امیدوارم در انجام این کار به عنوان Sheltr بنیانگذاران اندرو وین گفت: مهره های بازی دومینو. خانه جوانب مثبت خواهد ماند با شما در تلفن همراه شما را به مطمئن شوید که تعمیر می رود به عنوان هموار که ممکن است.

اما اگر مشکل شما پیچیده تر است و نیاز به یک حرفه ای شما هنوز هم می توانید برنامه فیزیکی خانه تماس با صفحه اصلی نرم افزار از طریق تله-خدمات تعمیر و نگهداری. چون خانه تعمیر حرفه ای هنوز هم در نظر گرفته ضروری کارگران بسیاری از آنها هنوز هم قادر و مایل به آمدن به خانه خود را برای دریافت کار انجام می شود.

برای راه اندازی یک خانه مجازی تماس سر به Sheltr صفحه تماس با ما و پر کردن نام خود و شماره و آدرس ایمیل. بعد از آن شما را قادر به برنامه ریزی یک تماس با صفحه اصلی نرم افزار و شروع فرایند ترمیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو