این برنامه رایگان به شما کمک کند تجسم تصویر زمینه و کاشی بر روی دیوار خود را

بیش از چند سال گذشته بسیاری از برنامه های طراحی ساخته شده اند روند ساخت تزئینات تصمیم گیری در کمتر از یک قمار است. بسیاری از مارک های ارائه فن آوری واقعیت تقویت (AR) به “نمایش” مبل در اتاق رنگ شرکت و همچنین به عنوان هنر-متمرکز مارک واقعا منجر به اتهام به ارائه برخی از صورت ظاهر از چه رنگ و هنر ممکن است مانند نگاه در و دیوار. اما شده است وجود ندارد بسیار کمک در راه چیزهایی مانند کاشی و طولي نكشيد كه مسلما ترین زمان و هزینه-فشرده چیز را نصب کنید. است که تا به حال.

وارد آغازگر یک AR-طراحی نرم افزار است که به کاربران اجازه می دهد به تجسم چیزهایی مانند تصاویر پس زمینه و کاشی در خانه های خود را درست در کنار دیگر کالاهای اساسی مانند رنگ و مبلمان. مانند دیگر برنامه های طراحی پرایمر با بهره گیری از دوربین گوشی برای اسکن کردن اتاق خود را. برای دیدن محصول در محل فقط با پیاده روی به دیوار که در آن شما می خواهید برای قرار دادن آن را به آرامی ضربه بزنید نکته از تلفن خود را به دیوار IRL و voila! شما بلافاصله باید مناسب و معقول در برنامه رندر به کار کردن است که طول می کشد هر دو مقیاس یک محصول داده می شود و سطح روشنایی در اتاق خود را به حساب. همه شما باید انجام دهید این است استفاده از انگشتان دست خود را به اندازه مجازی swatch به منطقه شما می خواهم می خواهم آن را پوشش دهد.

وقتی که می آید به تصویر زمینه نصب و راه اندازی می توان آن را سخت به درک که چگونه یک الگوی تکرار خواهد شد تا در اتاق خود را هنگامی که شما فقط باید یک swatch برای رفتن به خارج از, حتی اگر آن را یک نمونه های فیزیکی. بنابراین من دوست دارم که این برنامه اجازه می دهد تا شما را به “کشیدن” داده شده نسخه قابل چاپ در سراسر دیوار برای به دست آوردن یک حس بهتر از آنچه به پایان رسید فضا خواهد بود. شما همچنین می توانید ضربه بزنید برای ضبط ویدئو است که شما می توانید ذخیره کنید به رول دوربین خود را و مرجع بعد.

این برنامه رایگان است برای مصرف کنندگان و آغازگر همکاری با یک تعداد انگشت شماری از برندهای محبوب برای پلت فرم را مجددا راه اندازی از پوست و چوب تصویر زمینه maven کیت Zaremba به Clé کاشی و فراتر از آن. ایده این است که به طور مستمر معاون کشیش بخش فروشندگان جدید و اضافه کردن بر روی موجود در فروشگاه از محصولات است که شما می توانید “درایو تست” در فضایی خود را قبل از شما آنها را خرید. دسته بندی ها هستند که به زودی شامل کف و پنجره درمان, دو, دیگر مناطق که در آن وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها در حال حاضر در AR برنامه بازار. اگر شما در حال فکر کردن در مورد یک پروژه DIY, پرایمر است که فقط یکی دیگر از ابزار را در کیسه خود را قبل از شما از شکل خود را جهت طراحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو