این پلان از کاخ باکینگهام را نشان می دهد تمام 775 اتاق

آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از اجتماعی فاصله دستورالعمل ها برداشته می شوند و ما قادر به سفر در سطح بین المللی (و با خیال راحت!) دوباره. حتی اگر شما بودند یکی از 50,000 سالانه بازدید کنندگان به کاخ باکینگهام هیچ راهی وجود دارد شما می خواهم برای دیدن کل محل. ملکه الیزابت دوم هنوز محل اقامت خصوصی در لندن, قصر, بعد از همه. برای نشان دادن چقدر عظیم و بزرگ کاخ باکینگهام است, خانه مشاور نقشه برداری ساختمان در یک سری از برنامه های کف و تعجب است که چه کسی هدایت این محل بدون اینکه کاملا از دست داده است.

به دقت نقشه از 775-اتاق کاخ وجود دارد عظیم 19 staterooms, 52 سلطنتی و اتاق خواب مهمان, 188 کارکنان اتاق خواب 92 دفاتر و 78 حمام و سرویس بهداشتی—خانه مشاور اولین شکست کاخ به سه بخش جداگانه: مرکزی, بلوک, ملکه الیزابت آپارتمان و شرق ، این تیم سپس وارد هر طبقه موجود طرح ها و عکس های داخلی آنها می تواند دست خود را در دریافت و ارسال تحقیقات خود را به معمار Jelena Popovic به انجام بلند کردن اجسام سنگین از طراحی آن همه است.

این بلوک مرکزی است که در آن بازدید کنندگان وارد کاخ. آنها استقبال توسط یک راه پله بزرگ و پرتره از خانواده سلطنتی. اتاق موسیقی, سبز, نقشه کشی, اتاق سفید اتاق نشیمن و دولت اتاق—اتاق که در آن شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون خود را برگزار می 2011 پذیرایی عروسی—تمام واقع در بلوک مرکزی.

HomeAdvisor همچنین به خانواده سلطنتی علاقه مندان یک نگاه به ملکه آپارتمان های خصوصی. خارج از حدود 800 اتاق در کاخ ملکه الیزابت معمولا تنها با استفاده از شش روزانه. سر را به HomeAdvisor وب سایت برای دیدن کامل پلان پروژه کنید و سعی کنید برای به دست آوردن درک بهتر در فقط چقدر بزرگ ملکه لندن اقامت واقعا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>