این کشاورز خانه متشکل از یک خانه کوچک کوچک تریلر و باغ زرق و برق دار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما کوچک خانه دو قسم است متشکل از 120 فوت مربع کابین و 16 پا شستا تریلر واقع در دو هکتار از ردوود ریج بالا در مارین کانتی کالیفرنیا. این تریلر 2015 بازسازی یکپارچهسازی با سیستمعامل مدل و ما در آن زندگی می کردند با هم تمام وقت در طول سال اول ما با هم به عنوان یک زن و شوهر در حالی که ساخت کابین. آن زمان یک تابستان طولانی (بهار طریق اکتبر) برای تکمیل خانه کوچک chipping دور در آن بیش از آخر هفته و پس از کار. شریک زندگی من به برخی از زمینه در ساخت و ساز بود اما یک منحنی یادگیری برای من به نگه دارید تا با او و بیشتر درگیر هر مرحله از راه را از فریم به بام به تجهیز. من چیزهای زیادی یاد گرفته ام و روز از کار تیمی به پایان رسید که تحت پوشش در خاک و رنگ واقعا به ارمغان آورد به ما هم نزدیک است. در حال حاضر داخل کابین به عنوان ما اتاق خواب, اتاق نشیمن و کودیاک و تریلر می توان فقط آشپزخانه (ما اضافه شده است, هوای آزاد, دوش, می توانید آن را توصیه نمی به اندازه کافی) و دفتر من. ما هر دو صرف چند روز کار از خانه تا آن را به خوبی به فضاهای جداگانه به مولد.

من بسیار مینیمالیستی با اموال در حالی که شریک زندگی من می خواهد به همه از آخرین اسباب بازی, اما به نوعی آن کار می کند و ما ایجاد یک صفحه اصلی است که احساس گرم و نرم و مرتب برای هر دو ما. انبار یک خواب آلود محراب با آن تسکین دهنده پالت رنگ و برگ مشاهده آن رضایت بخش است به احساس نزدیک به unimaginably بلند ردوود درختان و شنیدن سر و صدا از شاخه های خود را به عنوان تنها صدا در شب. ما دوست دارم که چگونه آرام و مسالمت آمیز آن است که ما در کوتاه جنگل عقب نشینی و بدون توجه به جایی که ما در سفر ما همیشه با یک حس عمیق از قدردانی برای صفحه اصلی. ما به پیاده روی و دوچرخه سواری و در حال اجرا در امتداد مسیرهای پیاده روی عمومی در پشت خانه ما هر هفته با بهره گیری از ساحلی مه بعضی صبح و پخت بعد از ظهر تمام تابستان. گاهی اوقات ما به جستجوگری برای قارچ و گل های خوراکی یا راه رفتن به شهر کوچک سالن در دره زیر.

ما outdoorsy خود متکی به مردم و ما با داشتن سرگرم کننده با استفاده از این فرصت را به زندگی می کنند نزدیک به زمین در حالی که صرفه جویی در پول برای ساخت یک خانه بزرگتر در اموال. ما سعی می کنیم برای به حداکثر رساندن فضای باز ما فضا را به عنوان آنجا که ممکن است با دامنه عرشه جادار آتش گودال دایره طناب نوسانات و غروب نیمکت است که آن را ممکن است به خانواده و دوستان بیش از اغلب. به عنوان یک کشاورز برای حیاط خلوت مزرعه شرکت ، رشد و به اشتراک گذاری مواد غذایی است که بخش مهمی از زندگی من است که من را به خانه با من است. من دوست دارم به مردم بیش از بزرگ نقاشی با آبرنگ روی گچ شام تحت پاسیو ما چراغ رشته برای اثبات شما نمی نیاز به یک آشپزخانه کامل برای ایجاد فراوان وعده های غذایی! ما ساخته شده یک باغ بزرگتر در سال جاری در پر آفتاب ترین نقطه ما می تواند پیدا کردن فرز داگلاس شاه درخت زمینی تخت خودمان را به نگه داشتن آن فوق العاده کم هزینه به طوری که در حال حاضر من می تواند رشد کند بسیاری از ما سبزها از خانه و حمام افتاب گرفتن در آفتاب پارک در حالی که من برنامه ریزی کردن که در آن به گیاه تراس گل و تمشک و سایر چندساله برای سال آینده.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: خاکی, ساده, و, دعوت, با رنگ های خنثی با مقدار زیادی از نور طبیعی است.

الهام: مدرن روستایی

مورد علاقه عنصر: سقف دست پایین مورد علاقه ما است. آن را به پایان رسید با سرو تخته که ما رنگ سفید که نشانی از یک کار فوق العاده از روشن کردن فضا و ساخت آن را احساس بلندتر از آن است که در حالی که هنوز هم نشان دادن زیبا چرخش دانه چوب. من حتی یک مورد علاقه در هیئت مدیره!

بزرگترین چالش: ما درب یکی از بزرگترین عناصر و بزرگترین چالش در این خانه کوچک. ما تصمیم به اضافه کردن یک بزرگتر درب اواخر در فرایند ساخت و تا به حال به قطع بزرگتر خشن باز کردن آن را در دیوار. آب بندی درب چوب با اپوکسی برای محافظت در برابر آب و هوا بود در یک پروژه و من آرزو می کنم ما تا به حال رنگ آمیزی آن را به یک رنگ تیره تر برای مطابقت با بقیه از خانه. اما ما نمی پشیمانی اضافه شده نور و داخل سالن/فضای باز احساس آن را فراهم می کند و ما با نصب یک ویژه آهن قلاب بر روی عرشه به طوری که ما می تواند سرپا نگه داشتن آن را باز کنید بر روی خوب روز!

Proudest DIY: پرتو حمایت از انبار یکی از ما proudest ویژگی های. ما آرد آن را خودمان از یک داگلاس شاه درخت درخت, خروج از آن کمی خشن در اطراف لبه های روستایی با بافت و هنوز هم وجود دارد sap لکه بر روی آن. این مجموعه در یک جای عجیب و غریب زاویه دادن اتاق فقط به اندازه کافی برای پله ها بر روی یک دیوار و پنجره در دیوار مقابل. ما تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای آن را به راست در سراسر اما زاویه این است که چه چیزی باعث می شود آن را ممکن است به چیزی بیش از یک تخت در اطاق زیر شیروانی. آن را احساس می کند پاداش به ایجاد چنین یک عنصر ساختاری از ابتدا.

بزرگترین زیاده روی: Kodiak میز اندازی شده است احتمالا زیاده گوشه ای از خانه با آن اندازه سیستم صوتی و چراغ دیواری چراغ برای مطابقت با. خود را بزرگ نورد میز صندلی گاهی اوقات احساس می کند کمی از نسبت اما دوست عزیز وقتی شما کار ویرایش ساعت این مهم به راحتی و به عنوان یک استودیو مناسب کاری که ممکن است! به علاوه آن را می سازد برای فیلم خوب شب.

بهترین توصیه: نگه داشتن هزینه های پایین با استفاده از مصالح بازیافت شده و hand-me-down مبلمان. ما واقعا تصمیم به رفتن با جریان و ساخت خانه با عناصر مورد استفاده مجدد قرار است که من را به عنوان ریشه های آن منحصر به فرد است. سوخته سرو قاب سازی (که ما با دست با استفاده از یک blowtorch و یک سیم قلم مو) در مقابل خانه و تاریکی کفپوش بامبو مانده از یکی از شریک قبلی ساخت و ساز, مشاغل, و ما بسیار خوشحال هستیم با راه آنها مخلوط به تاریکی جنگل ردوود در اطراف ما. تمام ویندوز ها قابل بازیافت است که یک راه آسان برای صرفه جویی در.

بسیاری از مبلمان است دست من پایین بکشید نیمکت در حال حاضر چندین تکه های پارچه, اما آن را کامل اندازه کوچک با ذخیره سازی زیر و ما آن را نگه دارید دنج با مقدار زیادی از پتو بافته. کمد بود کودیاک را از دوران کودکی و گنجه مخازن ذخیره سازی هستند آنهایی که من در زمان با من به کالج. ما نگه داشتن این چیزها در حال حاضر تا زمانی که ما در حال آماده به روز رسانی و آن را نگه داشته اولیه ما هزینه های پایین.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ آن را قطعا یک راز نور همه چیز است! کوچک و فضاهای کم نور می تواند غیر قابل تحمل اما تا می توانید بیش از حد florescent اتاق بودند و ما بسیار آگاهانه اجتناب از شرایط سخت آبی نور در حمایت از تن گرم (همان استراتژی ما استفاده می شود برای انتخاب یک فضای داخلی سفید رنگ). در حالی که پنجره های بزرگ و نور خورشید طبیعی ما در طول روز استراتژی کنترل از راه دور پری چراغ dimmable Led و ادیسون لامپ کافی ارائه گزینه های پشتیبان گیری. آنها آن را ممکن است برای ایجاد حالات برای هر وضعیت و ما را شاد هنگام کار طولانی در شب یا آرامش قبل از خواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de