ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Andrea Mous شوهر دو دختر (3 و 5) و ما میناکاری لیلا
محل سکونت: Grimsby, انتاریو, کانادا
نوع صفحه اصلی:: خانه
حجم: 2000 متر مربع
سال زندگی در: 6 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: شوهر من و من نیست در واقع به دنبال به حرکت و یا فروش خانه فعلی ما در زندگی در زمان من اتفاق افتاده است فقط به دید یک برای فروش,’ ثبت نام در یک خیابان که من دوست داشتم در حالی که خرید یک روز به اصطلاح مسکن و برنامه ریزی شده نشان داده می شود. که خانه به پایان رسید تا بودن حق برای ما در آن زمان به عنوان ما به دنبال چیزی برای بالا بردن بچه ها در نهایت پس ما رفت و برگشت به ما به طور منظم در زندگی فعلی ما صفحه اصلی.

خوب دو هفته بعد که همان مسکن برام ایمیل کرد و گفت: این خانه در کنار درب قرار بود برای فروش که فروش املاک و او اجازه دهید ما برای اولین بار طاس تخته نرد برای مشاهده آن قبل از آن ذکر شده است. ما مشاهده آن روز بعد و قرار دادن در یک پیشنهاد. آن را به حال همه چیز را ما می خواستیم: بیشتر فضای زیادی خصوصی, حیاط خلوت و اتاق را به رشد در آینده برای کودکان و نوجوانان.

آن بود اما در بد نیاز به یک کل به روز رسانی—کل خانه نیاز به بازسازی و آن را یک کار بزرگ است. خوشبختانه شوهر من و خانواده ما کاملا دستی و قادر به کمک به ما با بسیاری از پروژه های به صرفه جویی در هزینه—خانه تقریبا به طور کامل بازسازی شده توسط خانواده های ما (به غیر از اتاق زیر شیروانی, en مجموعه, علاوه بر این). ما کار کرده اند تقریبا بدون توقف پس از ما خریداری خانه شش سال پیش و از طریق دو بارداری و دو دختر کوچک! ما خیلی خوشحال با چگونه همه چیز روشن است و آنقدر خوش شانس ما برای بالا بردن فرزندان ما در اینجا—پاداش اضافه شده است فقط شگفت انگیز چگونه محله ما است که ما نه در همه انتظار دارند.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: هر جا گزیننده, غریب, جوانی و سرگرم کننده است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ در حال حاضر اتاق مورد علاقه من است استاد در اتاق خواب/en. این بود که علاوه بر این ما را به طبقه سوم, فضای اتاق زیر شیروانی که قبلا غیر قابل استفاده بود و هیچ دسترسی به. پس از به اشتراک گذاشتن یک حمام کوچک با دو دختر برای پنج سال گذشته آن را به خوبی به فضا از خود ما برای آماده شدن در صبح و در آرامش قبل از خواب.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که من به دست آورد و یک فهرست با الهام از افغانستان که دوست من قلاب بافی من برای کارشناسی ارشد اتاق خواب ما. آن است که یک سایه رنگ pinks و قهوه ای با كه در به پایان می رسد—من نمی توانم به اندازه کافی از افغان در حال حاضر!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ تزئین و خرید همه چیز شما را دوست دارم—نه چیزهای که مرسوم است اگر چه روند می تواند البته سرگرم کننده بیش از حد. و اگر شما عشق چیزی از آن استفاده کنید! لازم نیست که آن را نشسته در گرد و خاکی قدیمی کمد; آورد آن را و لذت بردن از هر مورد که ممکن است.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو