این آسان تزئینات حرکت را به اتاق نشیمن خود را احساس می کنید بزرگتر و روشن تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من قصد دارم به ارائه برخی از بحث تزئینات مشاوره: نگاهی به پنجره خود را درمان کردن و اجازه دهید نور. باور کنید یا نه, شما ممکن است در واقع نیاز به آنها را. البته اگر شما عشق خود را پرده یا اگر شما می خواهم خود را در اتاق تاریک (یا به خصوص خصوصی) با تمام معنی خود را نگه دارید و سایه کشیده شده است. اما اگر شما هرگز به بسیار به خود را پوشش پنجره—شاید شما تنها شده ام زندگی با چه چیزی وجود دارد که شما نقل مکان کرد—و یا اگر شما برخی از پرده چون شما فکر می کنید شما باید در نظر بگیرید تست رانندگی curtainless نگاه کنید.

استدلال این است که—حتی sheerest پرده یا بیشتر جمع نابینایان سرقت یک تکه خوبی از خود نور روز. در واقع من بسیار پرشور در مورد اجتناب از اشتباه پنجره درمان است که در نوسازی فصل از کتاب “کتاب کوچک از زندگی کوچک,” اولین چیزی که من پیشنهاد می کنم هر کسی انجام دهید این است که حذف هر پرده یا سایه در آمد خود را با محل شستن پنجره (داخل و خارج) و اجازه دهید نور به درخشش در. این رفع واقعا باعث می شود یک دنیا تفاوت.

برخی از مردم احساس لخت ویندوز آن را نگاه مثل شما فقط نقل مکان کرد اما خانه من زندگی می کردند (و کسانی که از من curtainless دوستان) همیشه به حال قطعا “کامل” احساس با بسیاری از هنر کتاب و فهرست می یابد. در خود من باز نشیمن و غذاخوری (در بالا دیده می شود) من تصمیم به انجام کار بدون hanging هر پرده یا پرده از آنجا که گزینه های ما برای پنجره بزرگ شد خیلی گران یا خیلی ارزان-دنبال—که من تصمیم دارم خوب با همسایه گاهی اوقات peeking از طریق سر شاخه های درخت در زمستان. (و زندگی در شهر نیویورک به خصوص در حال حاضر من بسیار بعید است به دیدار با آن همسایه است.) به علاوه زندگی روی زمین ما می خواهید برای دریافت هر تاریخ و زمان آخرین بیت از نور روز ما می توانیم.

این نیست که من اولین go-round با لخت ویندوز. زمانی که من زندگی می کردند در یک طبقه آپارتمان در بروکلین brownstone, من و همسرم تنها مورد نیاز پرده برای بلوک کردن چراغ در شب; بنابراین دوباره ما اتاق نشیمن و آشپزخانه ویندوز نمايد. این فقط یک ترفند برای جوان و شهری یا نه. سال پیش پدر و مادرم زندگی کرده بود با پرده آمد که با خود به خانه (و آنها خوب بودند پرده!) برای سال ها قبل از مصرف آنها را برای تمیز کردن. ناگهان اتاق نشیمن خود را که تا به حال همیشه گرم و نرم و استقبال از احساس سبک تر در حال حاضر که آن را باز کرد تا خود را به خارج از باغ.

اگر شما احساس می کنید بیش از حد در معرض, شما ممکن است سعی کنید از نصب چسب حریم خصوصی فیلم که به شما اجازه پنهان کردن این نمایش را به صفحه اصلی خود را بدون از دست دادن مقدار نور روز. گزینه های اساسی مانند یک شیشه مات نگاه به طور یکسان در دسترس هستند در سخت افزار و فروشگاه جعبه بزرگ و زیبا به فروش می رساند الگو گزینه های. من استفاده از هر دو در پایین پانل ویندوز من در خیابان-جنوبی آپارتمان جایی که من احساس می کنم نیاز به برخی از پوشش.

اگر شما نیاز به پوشش پنجره در شب در نظر بگیرید روم سایه ای که شما کوه بالای پنجره. که راه های سایه کشیده می شود تا لبه پایین آن خیط و پیت کردن با لبه بالای پنجره در طول روز اجازه حداکثر مقدار نور در. سپس در شب شما می توانید آن را خاموش. خواهر من و شوهرش در بر داشت یک ثابت برای بچه های خود را’ اتاق که در آن آنها می خواستند حداکثر تاریکی شب و تمام آفتاب در طول روز: سفر خاموشی پرده است که کوه به شیشه با فنجان مکش نابغه! آنها در برابر آنها قرار داده و آنها را در کشو هر روز صبح.

هر چه شما تصمیم به انجام, من می خواهم شما را تشویق به شروع با در نظر گرفتن پرده خود را برای چند روز و دیدن آنچه زندگی است مانند خود را با ویندوز کشف شده است. شما فقط ممکن است پیدا کردن که شما در حال دیدن خانه خود را در یک نور جدید—و که فضای خود را به نظر می رسد بزرگتر و روشن تر با این یکی آسان تزئینات حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>