تجربه DIYers می دانید: شما همیشه نمی توانید به کار با شرایط مناسب. گاهی اوقات موانع محدودیت های بودجه, گاهی, آنها, تنگ, زمان, قاب گاهی اوقات آنها محدود مواد. گاهی اوقات آنها هر سه! که بود به خصوص این درست این زمانی که COVID-19 وادار به اقامت در خانه دستورالعمل در بسیاری از کشور. ما می خواستیم برای دیدن چگونه ما مورد علاقه DIYers استفاده می شود که اضافه شدن چالش های جدید برای الهام بخشیدن به خلاقیت خود را بنابراین ما نورد مگان رمز و راز فصل قبل دو.

قوانین برای این DIY قبل چالش ساده بودند: DIYers مورد نیاز را بیش از چیزی است که آنها در حال حاضر با استفاده از مواد متعلق به آنها در حال حاضر در صفحه اصلی. ما به آنها الهام کلمه شروع کنید و سپس به ما اجازه دهید آنها را سست به ایجاد (و سند روند).

ما اول DIYer النا از @thishouse5000 دریافت “1960s” به عنوان چالش کلمه و ایجاد یک punchy آویز نور از ظروف خمره. در هفته گذشته, طراح, Mikel ولش کردم “1980s”; او اجازه دهید خود را به چالش کلمه راهنمای او را به یک جعبه از سال 1980 به سبک قاب عکس که او تبدیل به یک جذاب گلخانه.

برای قسمت این هفته—گذشته از این فصل—ما تبدیل به Carli ساخته شده توسط Carli. در وبلاگ خود و Instagram کارلی را مستند قابل توجه DIY تحول از 140 ساله ویکتوریا صفحه اصلی. با یک خانه پر از دست لهجه ها از جمله میخکوب کردن محکم کردن ریل و جداول قهوه و بیشتر از ما مشتاق به دیدن آنچه که زن می تواند با چالش کلمه: 1920s.

با خروش ’20s در ذهن Carli کشیده و یک صندلی بود به ثمر رساند در حراج. آن را به حال شده است در انتظار ذخیره سازی برای یک ازنو و در حال حاضر آن زمان بود! Carli تصمیم گرفت او می خواهم صنوبر تا قاب و تغییر صندلی اثاثه یا لوازم داخلی—که درگیر یک فوق العاده باهوش هک که او را نجات داد تن است. سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای دیدن تحول و Carli هوشمند اثاثه یا لوازم داخلی هک. شما الهام می شود به استفاده از آن در زمان بعدی شما انتخاب کنید تا یک فروش گاراژ یا فروشگاه صرفه جویی صندلی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو