این انفصال Camper گسترش به دو طبقه خانه کوچک

بین کوچک خانه و RV موبایل جدید camper ایجاد شده توسط شرکت هلندی Haaks. با هیدرولیک, پاهای آن بلند کردن یک کامیون مسطح و گیاهان خود را بر روی زمین باز به فاش کردن یک داستان کوچک خانه.

نام Opperland این camper می آید متصل به یک فیات Ducato که شما می توانید در اطراف درایو خود را در آن روز تا زمانی که شما آماده هستید تا بسته شد.

داخل camper طبقه پایین بخش شامل یک نیمکت و یک آشپزخانه با سینک, اجاق القایی و مینی یخچال/فریزر. لوازم خانگی طراحی شده توسط 360-ah باتری لیتیوم یون است.

در گوشه ای از یک حمام کوچک با توالت و دوش. مشخصات پایین پله بعدی به آشپزخانه منجر به طبقه بالا به یک انبار کوچک-اتاق خواب با تشک و پنجره سقفی.

پس از انتشار Opperland, Haaks نیز توسعه یک دوم camper به نام Niederland. سنتی را در camper آن دارای یک سطح (تخت واقع شده است در نزدیکی کامیون کابین به عنوان شما می توانید در تصویر زیر) و نه جدا از آن Ducato پایه.

این Opperland شروع می شود در $107,500 تومان و Niderland در $79,400 تومان است. هر دو Haaks مدل های قابل تنظیم هستند.

Haaks نیز به فروش خانه های کوچک به نام نانو خانه ها که یکی از آنها به نظر می رسد بسیاری مانند Opperland با یک گوه شکل زیر شیروانی قرار دادن. از ادم بی کله طراحی شده است به خواب پنج نفر و Wilg اما هر دو اینها قابل تنظیم نیز هست و می توان به جای بیشتر مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im