این طراح بروکلین خانه است به طور جدی حسادت القا پیاده روی را از طریق گنجه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: سارا لارسون و گونار لارسون – بچه ها Ihlen و سلطنتی
محل سکونت: Greenpoint — Brooklyn, NY
اندازه: 900 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال اجاره

طراح داخلی گونار لارسون می داند هیپ طراحی. به عنوان یک شرکت طراح برای آپارتمان های کوچک/تجربه خنک او مخلوط اشکال جسورانه برای یک خنک و رنگارنگ ’80s, انفجار اتاق نشیمن نگاه نوع اتاق شما ممکن است می خواهم به اویختن با دوستان. این همان اتفاقی, پر انرژی, vibes که او به ارمغان می آورد به خانه خود را که او با خود به همان اندازه شیک همسر سارا لارسون و بچه های خود را Ihlen و سلطنتی. فضای داخلی کوچک بروکلین اجاره آپارتمان منعکس Gunnar, سارا و ناز خود را خانواده. “عشق ما را به پیدا کردن آیتم هایی که ما شادی و نیز تا حدودی دمدمی و یا منحصر به فرد در راه خود را—در نهایت همه آنها جریان با هم به یک فضایی که احساس می کند سفارشی به ما و همچنین به یاد ماندنی برای هر کسی که بازدیدکننده داشته است” سارا می گوید. “خانه ما پر از عشق. از گونار و به ما دو تا از بچه ها در حالی که ما عشق را به یک فضای که زیبایی خشنود است و البته کاربردی, ما می خواهیم احساس خوش آمدید برای همیشه وجود داشته باشد.”

اجاره خود را کاملا پیدا و دوستان قدیمی—در حال حاضر کشورهای همسایه—یک بازی است. “بهترین دوستان ما (که ما شناخته شده اند پس ما هفته دوم در نیویورک 10 سال پیش) طبقه بالا زندگی می کنند و آنها در واقع آنهایی که به ما گفت در مورد همسایگان خود در حال حرکت بودند به طوری که ما تا به حال فرصتی برای دیدار با صاحبخانه ما قبل از آپارتمان در بازار رفت! ما می تواند آن را باور نمی کند” توصیف سارا. “آنها سه بچه و ما همیشه بالا و پایین در هر یک از دیگران فاصله مانند مدرن و روز ‘دوستان’ ، هیچ چیز بهتر!”

در حالی که داخل آپارتمان خود را ممکن است نمایش اصلی خود را آزاد مناطق در حال بخش عظیمی از چه خانواده از زندگی لذت می برد در خانه است. “ما عاشق دنج احساس زندگی نزدیک به یکدیگر و همچنین با داشتن فضایی برای نفس کشیدن در بروکلین هوا و راست کردن پشت ما پاسیو—که مناسب برای یک بعد از ظهر به حمام افتاب گرفتن در بانوج با یک کتاب خوب یا یک حزب استخر با بچه ها یا بداهتا مهمانی شام با نزدیکترین دوستان—عرشه فضا احساس می کند مانند یک ویژه hideaway از بقیه جهان” سارا توضیح می دهد. “باغبانی است که هم برای ما و هم بچه ها بودن در خارج از منزل. آپارتمان ما این است که یک بلوک از آب به طوری که آن را به خوبی احساس می کنم مثل حیاط خانه ما است و در واقع مشرف هادسون. وجود دارد برق زندگی خیلی نزدیک به آب نیز احساس بودن کمی خارج از شهر و در عین حال هنوز هم قادر به آن نگاه از دور. آن را بسیار جادویی است.”

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: Scandinese با یک لایه از رنگ و پاپ. من عاشق طراحی ساده اما پس از آن لایه را با یک اشاره از حداکثر فضای داخلی سبک.

الهام: مسافرت و مد. عشق ما را به ایجاد و پیدا کردن چیزی جدید. بنابراین ما واقعا یک مجموعه در بر داشت کشف و ساخته شده است. همیشه عاشق پیدا کردن چیزی منحصر به فرد برای ما فضا از یک سفر یا دور یا نزدیک به خانه.

مورد علاقه عنصر: ما عاشق داشتن یک عرشه عقب راست کردن زندگی/منطقه ناهار خوری. با شیشه درب و پنجره از آن احساس می کند مانند یک فرمت از اتاق نشیمن. پیدا کنم فقط قادر به دیدن بر روی یک فضای در فضای باز به من می دهد احساس آرامش می کند و اتاق نشیمن احساس می کنم دو بار به عنوان بزرگ به عنوان آن است.

بزرگترین چالش: پیدا کردن فضا برای ما 9′ مبل. ما در محل قبلی ما تا به حال کمی بیشتر فضا تا زمانی که ما نقل مکان کرد و ما می دانستیم که ما نگه داشتن عظیم مبل می تواند روی حیله و تزویر. ما رو از شر ما و تلویزیون ما سونی پروژکتور در کنار دیوار. واقعا محدودیت های تلویزیون ما زمان اما ما موافق است که آن را به ارزش قربانی. اگر چه داشتن یک اضافی مبل عمیق باعث می شود بازو تقریبا احساس می کنم مثل یک صندلی و نیم است که مناسب برای ما به نوازش و تماشای یک فیلم و یا خواندن کتاب با بچه ها. همچنین در خدمت به عنوان یک نقطه مناسب برای یک دوست و یا یک دوست به زمین برای شب.

Proudest DIY: ما راه رفتن را از طریق گنجه. من دوست دارم یک فضای کوچک چالش بنابراین زمانی که من اندازه گیری ما راهرو و نمیفهمد ما می تواند حداکثر رساندن فضای اضافی برای سفارشی پیاده روی را از طریق گنجه من هیجان زده شد! من با استفاده از یک دسته کوچک موسیقی جاز از Yamazaki قفسه IKEA BESTA کابینت Elfa گنجه ساختار و سفارشی خاکستر قفسه برای ایجاد فضای نهایی-صرفه جویی در گنجه است که همچنین اجازه می دهد تا ما را به مشاهده و همیشه در حال گسترش ما کفش و کیف دستی مجموعه با تشکر و حرفه ای مد او.

بزرگترین زیاده روی: همه چیز در خانه ما است برخی از داستان به آن برخی از crazier این از دیگران است. هیچ چیز تاپ پیدا کردن ما, در فرش در استرالیا در حالی که در تعطیلات در پاییز گذشته. ما به پایان رسید تا گرفتن یک سفر در روز از طریق کشتی برای رفتن به ماورا لا لا و سپس پرواز خانه با فرش. آن شگفت انگیز بود بعد از کاوش و چه چیزی ارزشمند پیدا کنید!

بهترین توصیه: شما باید به صفحه اصلی خود را به پناهگاه. سرمایه گذاری در ساخت آن را به یک خانه و یک انعکاس از شما.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ همیشه پوشیدن چه چیزی باعث می شود شما احساس می کنید راحت ترین!!! ما عاشق خواب آلود جونز لباس خواب! باید به خودتان می شود و مهمتر از همه خنده و تفریح!! همه چیز در خانه ما جای خود را دارد و با دو بچه خود را همیشه در کنار هم قرار کاملا اما ما متوجه شدم که زندگی کوتاه است بنابراین لذت بردن از ساخت ظروف سرباز یا مسافر با بچه ها! آیا چیزهای کوچک عرق!! آه و داشتن مواد غذایی تحویل یک چیز باور نکردنی است, به خصوص در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im