این طراح استفاده سالم مواد و DIYs برای تبدیل یک اجرا به پایین کلبه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Joanne Palmisano و استفان غرفه
محل سکونت: Shelburne, ورمونت,
حجم: 2100 متر مربع
سال زندگی در: 18 سال, متعلق به

من و همسرم بودند به عنوان اورگان برای دیدار با دوستان هنگامی که ما یک تماس از مسکن ما از دوستان که گفت: “من خانه رویایی خود را پیدا.” ما به دنبال شده بود به مدت دو سال برای یک ملک در دریاچه چاپلین اما فایده ای نداشت. در راه ما را به فرودگاه یک روز دوست ما اصرار داشت که ما نوسان توسط مجلس بود که در مورد رفتن به بازار است. ما را با ما دو سال دختر قدیمی, گابریل, و هنگامی که ما راه می رفت در ملک ما شاهد کوچک به پایین کلبه در یک زرق و برق دار قطعه زمین با یک شیب ملایم به آب با یک ساحل زیبا. ما می خواستیم آن را حتی اگر ما تا به حال هرگز دیده می شود داخل کلبه به دلیل آن را در بازار است. بنابراین در حالی که ما به پرواز در آمد در سراسر کشور دوستان ما قرار داده و ما در خانه های قدیمی در بازار بود و خریدار حتی قبل از اینکه ما به خانه از سفر ما. کلبه ما شد.

ما در زندگی اجرا کلبه برای دو سال قبل از ما قادر به آمده تا با این بودجه به نوسازی. ما تصمیم به ساختارشکنی کلبه کنید و سعی کنید و بازیافت تقریبا همه آن را. ما تماس های محلی و غیر انتفاعی که در قطار در خطر کودکان و نوجوانان در ساخت و ساز و تجاری آنها صرف دو هفته ساختارشکنی خانه. حتی عایق شد و مورد استفاده مجدد قرار.

هنگامی که ما را به زیر زمین ما را متوقف و سپس شروع به ساختمان برگشت. فقط دودکش از شومینه ایستاده بود. ما مقدار زیادی از کار خودمان تخمگذار کاشی, نقاشی, سنباده طبقه, و خیلی بیشتر. من زمان زیادی را صرف جستجو کردن سالم مواد, درب, غرق, و موارد دیگر که نقش های کلیدی در خانه طراحی شده است.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: خانههای ییلاقی/کلبه

الهام: کلبه بود که در حال حاضر وجود دارد اما آن را تنها 2 x 4 ساخت و ساز و بسیاری از دیوارهای شد پوسیدن از سال ها و سال ها از نشت بنابراین ما تا به حال به آن را. اما ما عاشق شخصیت و تلاش برای آوردن تا آنجا که به خانه جدید ما.

مورد علاقه عنصر: جزیره آشپزخانه من. این یک بازی سرگرم کننده شکار به صورت کامل و سالم چوب است که مسئولیت رسیدگی به اندازه این جزیره است. ما در بر داشت پیر داگلاس شاه درخت تخته از 1800s راه آهن ساخت و ساز در یک کشاورز زمینه است. آنها فقط کمی سمباده اجازه می دهد تمام امواج و شخصیت به اقامت در محل. از آن جایی که همه جمع آوری و جایی که ما می خوریم روزمره است.

بزرگترین چالش: آن را سخت برای به دست آوردن سازندگان به آغوش بسیاری از سالم مواد و چگونه من می خواستم آنها را به پایان رسید. اما صحبت ما آن را از طریق و آن را بزرگ تبدیل شده است.

Proudest DIY: ما صابونی شمارنده آشپزخانه. ما در بودجه تنگ است و می خواستم یک صابونی آشپزخانه با فهرست لباس های شسته شده نزول پیدا کردیم که در خدمت به عنوان سینک آشپزخانه. هزینه راه از بودجه ما است. بنابراین ما سوار به سنگ حیاط و برخی از خریداری 2 x 2 کاشی و crawled شده در ضایعات توده ای و برخی از قطعات کوچک به عنوان backsplash. برای 300 $و یک آخر هفته از DIYing ما قرار داده و هم خود ما در آشپزخانه. ما ساخته شده آن را نگاه ضخیم تر از آن بود که با برش یک قطعه برای رفتن در امتداد لبه. خطوط سخت به این دلیل که ما تحت فشار قرار دادند آن را همه با هم به خوبی با اپوکسی و محکم آن را به خوبی.

بزرگترین زیاده روی: ویندوز. ما واقعا رفت و همه را. این یک چیز بزرگ است که ما در زندگی کلبه کوچک برای یک زن و شوهر از سال آنجا که ما رو به دیدن چگونه خورشید منتقل سراسر آسمان و که در آن مجموعه بودند و ما مصمم به بهره برداری کامل از ما دریاچه. بنابراین ما در خانه است که تقریبا دیوار به دیوار ویندوز–ما احساس می کنیم در حال زندگی در یک قایق.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ ما از ترس به جستجو کردن خراش و فرورفتگی و یا دیگر طبقه مدل نوع تخفیف به مطمئن شوید که ما رو نگاه می خواستیم در قیمت ما می تواند استطاعت. ما بزرگ تجاری یخچال از یک سطل از فروشگاه ما اجاق گاز دارای یک دندانه در سمت شما نمی توانید ببینید و ما کاشی حمام آمد از یک ثانیه اتاق در فروشگاه کاشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im