این تزئینات هک را فورا بکشد قفسه های خود را با هم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بدانند چگونه به سبک قفسه های بدون فضای خود احساس هم ریخته می تواند روی حیله و تزویر—به خصوص در فضاهای کوچک که در آن maximalism می تواند گاهی اوقات احساس می کنید خسته کننده باشد. اما طراحی و شوهر ارمیا برنت و Nate Berkus باید یک نکته برای ایجاد یک منحصر به فرد و زیبا نمایش: انتخاب کنید چیزی معنی دار از سفر خود را به جمع آوری و نشان دهد.

برای امروز کوچک/تجربه خنک در خانه, رویداد برنت و Berkus درمان Apartment Therapy بینندگان به یک “نشان می دهد و به” یکی از مورد علاقه خود را طراحی عناصر در صفحه اصلی: مجموعه ای از سفال دست ساز گاو نر از پرو. گاو گفت: به دفع کردن ارواح شیطانی و حفاظت از خانه که در آن زندگی می کنند; آنها اغلب در بر داشت Berkus, توضیح می دهد, در جفت بر روی بام خانه های روستا. اما در این مجموعه به یاد آنها را از سفر خود را به پرو جایی که آنها مشغول شدم.

“این یک ماشه حافظه برای ما است که ما را به لحظه ای که در زمان شادی است که ما تا به حال در اطراف جشن جدید ما تعامل” برنت می گوید. (Berkus می افزاید: به شوخی به برنت “بنابراین زمانی که شما به آنها نگاه کنید, آن را فقط به یاد شما چقدر شما را دوست دارم من هر روز درست است؟” نگران نباشید برنت می گوید: بله!)

در نشان دادن مجموعه Berkus ریخته یک راز: هر یک از قطعات خریداری شد که به پرو سفر. برخی دستور داده شد آنلاین پس از زن و شوهر به خانه بازگشت—یک هک بزرگ برای هر کسی که از چمدان فضا و یا مایل آنها برداشت خاص سوغات در سفر گذشته. بررسی سایت های مانند Etsy و eBay برای هر دو صنعتگر و دکور.

دلیل این مجموعه به خوبی کار می کند برای یک فضای کوچک ؟ تمام قطعات اساسی همان اندازه و شکل کلی هر چند وجود دارد مقدار زیادی از تغییرات کوچک است که از ابتکار طبیعت است. است که به مجموعه ای از یک انسجام است که باعث می شود آن را احساس می کنم مثل یک عمدی نمایش نه هم ریخته چاره اندیشی موقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im