این پدر و اختراع زندگی به اندازه هیئت مدیره بازی با استفاده از مقوا

در حال حاضر که coronavirus ناشی از مدرسه در منزل به پایان رسیده پدر و مادر هستند و در نهایت توقف تدریجی به یک بسیار آشنا زمان از سال—چگونه می توانم نگه داشتن فرزند خود را سرگرم برای تمام فصل تابستان? و اضطراب است که تنها افزایش توسط این واقعیت است که اکثر اردوهای تابستانی و فعالیت شده اند را در خود نگه دارد در این سال با توجه به همه گیر. اما یک پدر ممکن است فقط حل هر پدر و مادر مشکل است. Luanga Lue Nuwame آمد تا با تعاملی زندگی-اندازه هیئت مدیره بازی برای خود و بچه های خود را و او آن را به طور کامل از مقوا.

در کانال یوتیوب Homemadegameguru, Nuwame—یک جادوگر با مقوا—خود را نشان داد بینندگان چگونه او گردد او غول بازی هیئت مدیره قطعه و همچنین به عنوان چگونه او آمدند تا با قواعد بازی است.

“من قصد دارم برای ایجاد یک اتاق غول پیکر به اندازه هیئت مدیره بازی حتی اتاق انبار-اندازه هیئت مدیره بازی که همچنین به عنوان یک بازی نشان می دهد که من می خواهم به شما بچه ها به بخشی از آن” Nuwame گفت: در این راهپیمایی تصویری.

Nuwame هشت ضلعی ساخته شده به شکل مقوا و تکه های بازی هر کدام با اقدامات مختلف و نقطه برنده چالش های نسبت داده شده به آنها را—رقص-آف کارهای عادی و روزمره چالش ها و چیزهای بی اهمیت هستند فقط تعداد کمی از فعالیت های Nuwame و دختر خود را در شریک است. به حرکت در میان قطعات هر بازیکن رول غول تاس و حرکت می کند با این حال بسیاری از فضاهای آنها رول..

وجود یک تعداد نامحدود از راه های این بازی می توان به راه اندازی و بسته به تعداد هشت ضلعی قطعات شما با استفاده از این بازی می تواند آخرین چند دقیقه یا چند ساعت.

Nuwame شامل خود یوتیوب مشترکین در خود بازی است و لقب خود را مجازی, پدر, دختر مسابقات بزرگ آفتابی هیئت مدیره بازی به چالش بکشد. شما می توانید این مسابقات را تست بازی در اینجا:

پس Nuwame سرب و ایجاد زندگی خود را به اندازه هیئت مدیره بازی با بچه های خود را می توانید آنها را سرگرم نگه دارید برای چند روز در پایان و جایزه می تواند شامل رفتار مانند بستنی یا گرفتن اقامت تا یک ساعت گذشته خواب. ایجاد این بازی همه چیز در مورد استفاده از تخیل است.

بازی را از طریق Nuwame در یوتیوب برای دیدن بیشتر از خود بزرگ آفتابی هیئت مدیره بازی به چالش بکشد و به دست آوردن الهام بخش برای ایجاد نسخه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im