این زن و شوهر ساخته شده خود را کوچک خانه بر روی چهار چرخ با استفاده از غیر سمی و سازگار با محیط زیست مواد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Daniela Testa و اله Pokora
موقعیت فعلی: جزیره کانگورو استرالیا
ساخته شده است: در ماه ژانویه آغاز شده و به پایان رسید در ماه دسامبر 2019
زندگی در: 4.5 ماه متعلق به

خلاق و شوهر پشت قاب لایه های عکاسی و هنرهای زیبا شرکت نه تنها در چالش با تبدیل این سابق تحویل ون به یک خانه راحت بر روی چهار چرخ. Daniela و Pokora می گویند که آنها همیشه سازگار با محیط زیست و سلامت آگاهانه به طوری که آن را به طراحی خود را به ون تبدیل که آنها به نام “جی جی خراردو,” هدف آنها این بود که برای استفاده به عنوان بسیاری از غیر سمی و سازگار با محیط زیست مواد برای ساخت آن را به عنوان ممکن است. “زندگی در یک فضای کوچک ما رفت و به طول های بزرگ برای ساخت همه چیز را با غیر سمی و سازگار با محیط زیست مواد به عنوان ما نمی خواهید به عرق کردن مواد شیمیایی-گاز برای سال آینده توضیح داد:” این زن و شوهر.

یک خانه دوستدار محیط زیست بر روی چهار چرخ | Tiny تورهای

تخته سه لا است که اغلب پایه بسیاری از پروژه های ساختمانی—وانت شامل—اما از آنجا که معمولی تخته سه لا می توانید فرمالدئید در چسب (و است که می تواند خاموش-گاز) زن و شوهر به جای تخته سه لا در بر داشت از منابع “محلی مزارع و خبره با صفر انتشار فرمالدئید” برای cabinetry. هنگامی که آن را به چوب دیگر عناصر در صفحه اصلی “درمان پایدار گواهی FSC کاج و تاسمانی بلوط” نصب شد و نقاشی با رنگ غیر سمی. آنها حتی رنگ آمیزی سقف را از چوب با استفاده از روغن های طبیعی. غیر سمی مواد تلاش متوقف نمی در چوب هر چند: زن و شوهر تصمیم گرفتند برای مواد طبیعی است که می تواند همچنین به عنوان عایق مانند پشم گوسفند و چوب پنبه.

قادر بودن به گرفتن یک حمام زیبا داغ شد مهم برای زن و شوهر, اما آنها نمی خواهید به قربانی خود را غیر سمی مواد اهداف است. “پس کاملا [بسیاری از] تحقیقات ما در بر داشت سازگار با محیط زیست ضد آب تخته است که بسیار سبک است که یک مزیت بزرگ به عنوان به خوبی. این کاشی با چسب و ورق 3mm کاشی شیشه ای برای صرفه جویی در وزن و همچنین.”

آنها هیچوقت به همه که کار ساخت به از دست دادن بخار که آن را به چیدن پارچه یا: آنها یک سفارشی آلی لاتکس تشک, ارگانیک, کوسن پارچه و حتی آلی ملافه و پتو.

آنها قادر به انجام تمام این غیر سمی مواد کار—و همچنین ساخت کل یک ون تبدیل با صفر تجربه قبلی—با تشکر از بسیاری از تحقیقات و یوتیوب. و در حالی که آن را در زمان چند سال از تعطیلات آخر هفته و شب بعد از کار به پایان خود خانه ساخت (و رفتن بیش از بودجه اولیه زمانی که آنها شروع به منابع غیر سمی محصولات) آنها می گویند آن را به خوبی به ارزش آن. “این یک چالش بزرگ و منحنی یادگیری برای ما ساختن همه چیز را از ابتدا. تعداد زیادی از عرق و خون و اشک رفت و به این ساخت اما ما بسیار افتخار ما از آن ساخته شده!”

آشپزخانه بزرگ — “با 3-مشعل گاز اجاق گاز و همچنین خوب به اندازه یک فر ما می توانید طبخ کباب و پخت تقریبا هر چیزی. همراه با عالی 90l یخچال/فریزر دسته کوچک موسیقی جاز ما را مجبور به عقب نگه دارید.”

حمام و سیستم آب — “110l تازه مخزن آب نصب شده در زیر خودرو لوازم ما نزول دوش آب گرم سیستم و همچنین به عنوان پنج مرحله اسمز معکوس فیلتر آب آشامیدنی ما. ما حتی قرار دادن یک کلر و فیلتر ذرات به مخزن باک به مطمئن شوید که ما باید خوب آب حتی دوش و پخت و پز است.”

سیستم های الکتریکی – “270w پانل های خورشیدی همراه با 200Ah باتری لیتیوم فقط کامل است برای ما! در بالای که باتری شارژ از دینام در حالی که رانندگی به علاوه ما می توانیم در وصل به برق در مورد ما در حال اجرا پایین (سه ماه ما نمی نیاز به استفاده از این نشده). ما چراغ پنکه و یخچال فوق العاده کارآمد و ما می توانیم به مدت سه تا چهار روز بدون نیاز به شارژ در صورت نیاز.”

با تشکر Daniela و اله!

*در این ارسال ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو