این کلبه به سبک خانه کوچک, کارشناسی ارشد هنر ساخت یک فضای کوچک نگاه بزرگتر

اگر چه این خانه کوچک اقدامات در صرف 260 متر مربع آن مطمئن به نظر نمی آید مانند آن. با تشکر از طراحی هوشمند است که شامل فضای چند ویژگی های صرفه جویی در این جمع و جور ساخت احساس می کند مانند یک روح کلبه—به علاوه چرخ.

ایجاد شده توسط هاوایی-طراحی مبتنی بر تیم بهشت کوچک خانه, این خانه کوچک ساخته شده بود با عملی داشته باشید. پس از راه رفتن به فضای شما متوجه سقف بلند و سقف خمیده است که به اندازه کافی فضا برای طبقه بالا زیر شیروانی قرار دادن. اندازه کامل تخت راحتی نشسته تا بالا دیده شده توسط یک راه پله چوبی است که به عنوان دو کابینت برای بهینه سازی.

با تشکر از پله را به صرفه جویی در فضا ذخیره سازی در اندازه کامل یخچال مناسب می تواند در داخل گوشه واقع شده در کنار آن. مقدار زیادی از فضای ضد و اتاق برای لوازم خانگی را به طور کامل عملکرد آشپزخانه, نه به ذکر است منطقه پنجره در آشپزخانه که باز می شود تا به یک داخلی-فضای باز نوار.

در علاوه بر این به قابلیت های سازندگان همچنین در مورد چگونگی به حداکثر رساندن مقدار نور طبیعی است که می تواند نفوذ به فضا. یک دایره پنجره در انتهای خانه کوچک اجازه می دهد تا مقدار زیادی از نور در, نه به ذکر است که پنجره های بزرگ در دو طرف آن است. پنجره کوچک به دنبال راه پله به عنوان آن می رود تا به طبقه دوم و سقفی اجازه می دهد تا نور طبیعی به ایجاد راه خود را به حمام.

فقط وقتی که شما فکر آن را نمی تواند بهتر از آن را ندارد و با پایداری در ذهن: چوبی جزئیات بیشتر در معرض در داخل کشور ایجاد شده است از محلی انبه درختان.

بنابراین وجود شما آن را مردمی! یک خانه کوچک که روشن و پایدار—کامل trifecta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im