این نویسنده کتاب آشپزی آپارتمان یک مثال از نحوه انطباق اجاره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: کیرستن باک
محل سکونت: وینیپگ — منیتوبا کانادا
حجم: 700 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال اجاره

کیرستن باک وینیپگ آپارتمان مثال کامل از نحوه ساخت یک خانه اجاره مناسب خود را نیاز دارد. واقع در یک ساختمان میراث فرهنگی که بیش از 100 سال, آپارتمان او شخصیت چیزی است که به فروش می رسد او در محل, هر چند, آن را دارای آن خصلت. “طرح از آپارتمان من منحصر به فرد است که حتی پس از دو سال, من نمی تواند حس بسیار را از آن. ضعیف اتاق اشکال و پستو و cubbies,” توصیف کیرستن. “اما من عاشق شخصیت و جذابیت و دیدم تن از بالقوه است. من به کل آپارتمان یک کت تازه رنگ سفید برای روشن کردن فضا (به علاوه یک ضربه اسکاندیناوی الهام گرفته از هلو دیوار در آشپزخانه برای اضافه کردن برخی از شخصیت). در طول زمان من حل و فصل در اضافه کردن آیتم به عنوان من آنها را در بر داشت thrifted یا در HomeSense. و گیاهان بسیاری از گیاهان است.”

اما با اضافه کردن گیاهان و تازه سفید رنگ نیست فقط به روز رسانی او ساخته شده او را به اجاره. زمانی که او متوجه او نبود با استفاده از اتاق نشیمن خود را که بسیار (او نمی خود تلویزیون) او روشن اتاق خواب خود را با اتاق نشیمن, تبدیل, پیر, اتاق خواب فضایی به استودیو و دفتر خانه به ساقه عکاسی. به عنوان یک نویسنده کتاب آشپزی جامع متخصص تغذیه و مواد غذایی سبک (اولین کتاب او باک برهنه, آشپزخانه, منتشر شد, در ماه آوریل سال جاری) او صرف زمان زیادی را در آشپزخانه و اجاره را قبلا یکنواخت و خسته کننده طبخ فضا فقط رفتن به محل کار. با کمک پدر او آنها DIYed فضای کوچک نقاشی یک دیوار از ویژگی های اضافه کردن بیشتر فضای کار و نصب قفسه باز.

“من احساس می کنم به عنوان اینکه من آپارتمان دارای یک نرم boho احساس به آن. من می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان به تنهایی بنابراین از آن جایی که این شهر مقدس را به من که در آن من فقط می توانید باز کردن از پیچ و استراحت” کیرستن می گوید. “بسیاری از آن boho پرنیان من فکر می کنم می آید از اندازه توری ضخیم و ریشه دار لوستر که پدر و مادر من دست ساز برای من. آن را واقعا خاص لمس و من فکر می کنم که چگونه خلاق و حمایت آنها هر بار که من در آن نگاه کنید. من فکر می کنم آنچه که مردم بیشتر در مورد من فضایی است که بسیاری از چیزهایی که من هستند یا thrifted گذشت کردن و یا بر روی ترخیص کالا از گمرک. وجود دارد تنها یک زن و شوهر از موارد که من splurged در و را نگه دارید برای همیشه لطفا برای. من هم بهترین ها را از آنچه که من در حال حاضر و یا پیدا کردن راه های مقرون به صرفه برای ایجاد یک اتاق نگاه کاملا متفاوت بود و مرتب مبلمان/اقلام تزئینی و یا تغییر دکوراسیون از اتاق به اتاق.”

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: دنج, boho, hygge. هر جا گزیننده.

الهام: دانمارکی/آلمانی فضای کوچک آپارتمان دکور

مورد علاقه عنصر: من می خواهم که به می گویند مورد علاقه من عنصر خواهد بود منحنی archways و سقف طراحی اتاق ناهار خوری منطقه است.

بزرگترین چالش: عدم تهویه مطبوع! اگر چه من با استفاده از یک پنجره واحد اگر حرارت بیش از حد و غیر قابل تحمل در ماه های تابستان.

Proudest DIY: من proudest DIY (با کمک پدرم) به قبل و afters از مینی آشپزخانه رنو. آن رفت و از فضای یکنواخت و خسته کننده به داشتن تن از شخصیت تنها با چند پروژه های DIY و گریس آرنج کمی. ما نقاشی یک دیوار از ویژگی های پدر من ساخته شده کانتر برای فضای کار اضافی و ما قرار داده تا قفسه باز برای کمک به پر کردن فضا.

بزرگترین زیاده: من شکارچی سبز مخملی صندلی میز (HomeSense).

بهترین توصیه: من کسی است که با الهام از فضای زندگی می کنم و نگاه به آن را در آغوش. اگر من زندگی می کردند در یک فضایی بود که مدرن تر من دکور احتمالا نگاه خیلی متفاوت تر از آن را در این شخصیت suite. بهترین توصیه من احتمالا می تواند به صرفه جویی در یک حلقه از الهام, عکس ها و برجسته کردن آنچه شما می خواهم در مورد هر فضا. سپس قالب این ایده ها را به چیزی است که واقع بینانه به فضای شخصی خود را. که راه شما در نهایت به ایجاد یک سبک است که خود را در حالی که احترام به فضای شما زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>