این شرکت در مزایده کردن دست کشیده پازل به نفع هر دو از هنرمندان و COVID امداد و موسسات خیریه

چه کسی می توانست تصور ما همیشه می خواهم زندگی در یک دوره از زمان که در آن تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن دست خود را در یک اره منبت کاری اره مویی پازل ؟ با همه گیر در داخل خود quarantining اره منبت کاری اره مویی پازل را تبدیل به یک کالا و یک شرکت است که مصرف خود را تولید پازل را به سطح بعدی.

Jiggy یک “هزاره متمرکز” پازل شرکت است که ویژگی های کار هنرمندان زن در آن مستقیم به مصرف کننده پازل به عنوان Refinery29 توضیح می دهد متوجه می شود که آن را می تواند انجام بیش از فقط سرگرم نگه داشتن مردم در خانه. مدیر عامل شرکت Katherine Marcotte می گوید که این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد شرکت های جدید—راه اندازی در ماه نوامبر سال 2019 به تجدید نظر در بیانیه ماموریت خود.

هنگامی که پازل خود را شروع فروش از اوایل سال جاری Jiggy مجبور شد به پرش سر برای اولین بار به تولید به restock و با عجله بعدی مجموعه برنامه ریزی شده برای اولین در بهار. و آن را به شرکت این فرصت را به عقب تقریبا بلافاصله به آن آسیب دیده جامعه است.

“یک پوشش نقره است که گفت: “روزی از اختراع'” Marcotte گفت Refinery29. “به آن اضافه شده این محدودیت ها است که ما تا به حال برای دریافت خلاق با. یک چیزی که من واقعا در مورد هیجان زده است که ما در حال انجام است و همکاری با جامعه ما از هنرمندان اثرگذارندهها و نیویورکی است که ما عشق و تحسین را برای ایجاد یک سری از نسخه محدود و یک از یک نوع پازل است.”

Jiggy داد و گفت: اعضای جامعه خالی قبل از برش پازل برای آنها ایجاد کنید. این پازل به حراج گذاشته خواهد شد و درآمد حاصل خواهد شد تا حدی بازگشت به هنرمندان و تا حدی به نیویورک COVID-19 صندوق امداد.

“گالری عکس بسته هستند و نمایشگاه ها لغو شد تا هنرمندان در یک نقطه سخت در حال حاضر” Marcotte ادامه داد. “ما در حال تقسیم درآمد حاصل از آنها حمایت کنند و ما اهدا بخش به نیویورک COVID-19 صندوق امداد.”

طرح Marcotte توضیح داد: همیشه برای خدمت به هنرمندان است که قرض دادن طرح های خود را به Jiggy پازل. اما به دلیل جهش ناگهانی در محبوبیت Jiggy قادر به انجام این کار در حال حاضر به جای بعد پایین خط.

نگه داشتن چشم خود را بر Jiggy رسانه های اجتماعی و وب سایت به ماندن در حلقه در مورد زمانی که حراج را زنده خواهد شد. و ثبت نام برای Jiggy ایمیل به مطمئن شوید که شما دست خود را در یکی از باید پازل زمانی که آنها restock.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو