این شیکاگو آپارتمان مناسب مخلوط, مدرن, کلاسیک, التقاطی و باز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Evan کول و شریک زندگی من Jonathan
محل سکونت: لینکلن مربع — شیکاگو, ایلینوی
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
اندازه: 900-ish فوت مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: این سومین آپارتمان که شریک زندگی جاناتان و من به اشتراک گذاشته اند و آن را تا حد زیادی مورد علاقه ما است. من یک مدیر هنری برای یک سازمان و جاناتان یک دبستان, مدرسه, معلم موسیقی و گروه صندلی. نه تنها این آپارتمان شامل امکانات ما تا به حال لذت می برد و هرگز بر خود ما قبل از (تراس بزرگ اتاق خواب, خصوصی, عمومی, فضای, آسانسور, و گرم, گاراژ, پارکینگ) اما این فضا ساخته شده است که ما شاد.

پس از سال ها از همسایگان پر سر و صدا در آپارتمان های مختلف این محل واقعا بوده است صلح آمیز ما برای مدت طولانی می خواست. این شامل ترکیب التقاطی از مدرن اواسط قرن سنتی و غیرمتعارف قطعه که به نمایندگی از ما و متناسب با نیازهای ما کاملا. هنر در آپارتمان ما این است که عنصر من بیشتر افتخار. هر قطعه دارای یک داستان و بسیاری از یکی از یک نوع هستند.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: , مدرن, کلاسیک, التقاطی و رنگارنگ است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ من می خواهم بگویم ما باز زندگی/اتاق ناهار خوری اتاق مورد علاقه من. از آن جایی که ما صرف زمان بیشتر و آن را کامل نمایندگی از سبک من. من دوست دارم هر قطعه و هر رنگ و هر چاپ در اتاق. این یک سال همه چیز درست اما من خیلی خوشحال هستم که چگونه آن را معلوم شد.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ این جاناتان آدلر پرتاب بالش در نیمکت ما. من اعتقاد راسخ در چرخش پرتاب بالش در یک قطعه از مبلمان به جای اضافه کردن و اضافه کردن. گزینش بیش از مجموعه است. من تصادفا پس از فروش و متوجه شد که بالش و تا به حال به آن را داشته باشد. من فکر می کنم آن را مکمل فضا را به خوبی و نشان دهنده برخی از بیشتر رنگارنگ و شکل گرا قطعه من تزریق به داخل اتاق شده است. همچنین من عاشق جاناتان آدلر و من خیلی خوشحال هستم که در نهایت چیزی از او.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ فضای خود را باید منعکس کننده شما. سعی نکنید به تقلید از شخص دیگری را به فضا و یا یک طراحی داخلی فروشگاه. پر کنید و آن را با چیزهایی که شما واقعا دوست دارم که با شما صحبت کند. فضای خود را خواهد شد بسیار جالب تر و شخصی به دلیل آن است.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net