این ” به خاک سپرده شد استودیو کار باعث می شود کار از نگاه خانه های لوکس

کار از خانه می تواند هرج و مرج — میز ناهار خوری تحت پوشش در مقالات یک لپ تاپ و وحشتناک استقرار در بستر نه به پنج کار و زندگی مرزهای مات تا زمانی که آنها رفته است. اما آن همچنین می توانید نگاه لوکس به در “به خاک سپرده شد studio” مفهوم توسط معمار برزیلی ایگور Leal.

شما می توانید از فکر می کنم این استودیو به عنوان یک فانتزی ریختن. آن را جدا از خانه در حالی که هنوز نزدیک به طوری Leal مشتریان می تواند “رفت و آمد” با راه رفتن در سراسر چمن را به خود خصوصی کاری.

“هدف این بود که برای نصب یک استودیو کوچک در یک قطعه زمین در مقابل متعارف اقامت بدون تاثیر از آن اصلی نما” Leal توضیح داد: در یک پروژه توضیحات فرستاده شده به آپارتمان. “مشتریان که [را] در نهایت کار در دفتر خانه تا به حال نیاز به احساس می کنید که آنها خروج از خانه در حالی که مشغول به کار است.”

استودیو مجموعه زیرزمینی سقف آن خیط و پیت کردن با چمن. ساخته شده با بتن سقف منحنی در اطراف و پایین ایجاد دیوار سبز در یک طرف استودیو ساختمان. مجموعه ای از پله ها منجر به پایین از سطح زمین است. غرق شده در منطقه همچنین شامل یک فضای یک باغ در درون یک باغ است.

اندازه گیری کمتر از پنج-صد متر مربع فضا شامل یک جلسه میز کار میز برای دو نفر یک میکرو آشپزخانه با فضای ذخیره سازی و یک توالت. یک حوضه آب باران شبکه هدایت آب به سینک و توالت.

پنجره های بزرگ در یک طرف استودیو همراه با نور چوب و بتن در داخل ایجاد فضای کوچک نگاه روشن و بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>