این وبلاگ نویس تعویض اتاق نشیمن خود را با اتاق خواب خود را و آن را در واقع نابغه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چه کسی می گوید شما باید به دنبال طرح های طرح خود مالک مسکن و یا حتی یک معمار است تعیین شده یا تعیین می شود ؟ من صحبت کردن در حرکت دیوار و یا ایجاد یک علاوه بر این اگر چه این گزینه قابل دوام اگر زمان و بودجه خود را اجازه می دهد تا برای آنها. خوب قدیمی از مد افتاده (و رایگان!) اتاق مبادله است آنچه من در ذهن در اینجا. عملی وجود دارد محدودیت ها و ملاحظات به این ایده ، شما واقعا نمی توانید آن را خاموش بکشد در یک استودیو و یا با یک آشپزخانه و حمام یا هر منطقه دیگری که نیاز به لوله کشی ویژه. هم اتاقی مسائل پیچیده بیشتر در اینجا بیش از حد.

اما اگر شما به تنهایی زندگی می کنند و به دنبال لرزش و یا فکر می کنم شما ممکن است بهتر خدمت خود را به اتاق نشیمن و اتاق خواب خود را به هر دلیلی—و یا بالعکس چرا آن را انجام دهید ؟ که دقیقا همان چیزی است که نویسنده کتاب آشپزی جامع متخصص تغذیه و مواد غذایی سبک کیرستن باک را در یک نقطه در 700 فوت مربع وینیپگ اجاره آپارتمان (پایین را ببینید و مقایسه تصویر بالا) و آن را فقط به نیشگون گرفتن و کشیدن او نیاز به شکستن از تزئینات شیار و سقوط در عشق با او به خانه فعلی.

“من در بر داشت من با استفاده از اتاق نشیمن به عنوان مقدار می گوید:”باک که فقط او منتشر شد اولین کتاب آشپزی “باک برهنه آشپزخانه.” “من خود را نمی, تلویزیون یا هر چیزی پس از آن بیشتر در یک اتاق نشسته برای خواندن. خوشبختانه همه چیز از من قدیمی اتاق خواب جریان راست به اتاق نشیمن/اتاق خواب فضایی. آن را به یک نرم boho احساس به آن.”

با ساخت این تزئینات حرکت باک بود و پس از آن قادر به تبدیل سابق اتاق خواب به یک استودیو و دفتر کار برای حمایت از وبلاگ نویسی کسب و کار وجود دارد برخی از عملی پشت آن بیش از حد. شما می توانید این نوع از مبادله فقط برای سرگرم کننده, اما شاید شما یک دلیل زیبایی—می گویند شما همیشه می خواستم یک شومینه و یا ساخته شده در قفسه در اتاق خواب خود را به عنوان مثال و فقط اتاق نشیمن خود را دارای این ویژگی ها است. خواب بهتر ممکن است یکی دیگر از پتانسیل های محرک. است اتاق نشیمن خود را در کل تیره تر یا سردتر است ؟

من همیشه در بر داشت آن را به نوعی آزار دهنده است که من تنها این حق را از اتاق خواب من. این نیست خیلی از یک مشکل و یا عجیب و غریب واقعا به ویژه برای یک آپارتمان در شهر نیویورک. زمانی که من سرگرم به طور منظم هر چند این طرح به معنای تغییر ناگهانی مهمانان بود به بزحمت راه رفتن را از طریق اتاق خواب به حمام استفاده کنید. من هرگز فکر نمی کردم از اتاق مبادله قبل از, اما من به عنوان نگاه در اطراف محل و صرف تقریبا تمام وقت من در خانه این روزها من تعجب آنچه در آن ممکن است نگاه و مانند اگر اتاق خواب و اتاق نشیمن معکوس شد.

باک خودش فقط رفت و برگشت به سنتی راه اندازی (بررسی کنید که چه فضایی خود را به نظر می رسد در حال حاضر) اما من دوست دارم که او جرات به انجام این کار در وهله اول. مطمئن شوید که ساخت این نوع حرکت است که کمی از بدون هیچ زحمتی اما شما نمی توانید با استدلال و شما همیشه می توانید آن را تغییر دهید. مبادله دو اتاق در محل خود را و شما فقط ممکن است شروع به دیدن مسائل خود را—و خانه خود را در نور کاملا جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>