این ملافه Startup حل آزار دهنده ترین چیز در مورد Duvets

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما نمی شستن لحاف پوشش به عنوان اغلب به عنوان شما باید شما تنها نیستید. گرفتن که تسلی دهنده در داخل و خارج از پوشش آن است که احتمالا یکی از آزار دهنده ترین بخش در مورد انجام لباس های شسته شده.

خوشبختانه طراحان صنعتی بن شاه و لوقا خاکستری را در بر داشت یک راه حل ابتکاری پوشش لحاف به نام Koa. با بیش از دو برابر هدف Kickstarter در حال حاضر مطرح شده حق ثبت اختراع در حال بررسی طرح ساده کار با اضافه کردن یک زیپ در وسط از بین بردن نیاز به گریبان ورق های خود را و یا صعود در داخل آنها.

در اینجا چگونه کار می کند: به سادگی جدا کردن پهلو در لحاف و پستی بازگشت ، بله این که آسان است. آن را نیز همراه با ضد bunching روابط در هر گوشه ای به نگه داشتن لحاف در محل. زیپ در ضمن نرم است بنابراین آن را نمی خواهد خسته و خواب شما را (به علاوه آن را به زیر اضافی فلپ پارچه).

“Koa اولین لحاف پوشش طراحی شده برای تغییر تخت ساده تر و سریعتر و ساده تر گفت:” پادشاه و خاکستری که تست شده بیش از 30 نمونه های اولیه قبل از ورود در طراحی نهایی. “Koa را مبتکر مرکزی باز باعث می شود گوشه های آسان برای رسیدن به و طوری طراحی شده است که هیچ نوردی داخل بلند کردن اجسام سنگین بی دست و پا چاشنی تکان دادن و یا رنج آوری کنید.”

با توجه به موسسان آنها آمد تا با ایده برای Koa زمانی که آنها متوجه شدند که خاکستری مادر بزرگ متوقف شده بود تغییر پوشش لحاف چرا که آن را فقط بیش از حد بدون هیچ زحمتی. زمانی که آنها انجام یک مطالعه آنها دریافتند که اکثر مردم همان احساس نا امیدی.

“صعود به, تازه, ورق نرم یکی از بهترین احساسات—77 درصد از مردم در نظرسنجی ما گفت که آنها خواب بهتر در ورق های تازه—اما تغییر این تخت یکی از منفور ترین کارهای” اضافه شده خاکستری است. “ما در یک ماموریت را بدون هیچ زحمتی از تغییر بستر و تازه ورق های بیشتر لذت بخش است.”

Koa در دسترس است, ملکه و پادشاه اندازه با قیمت با شروع از $85. بالاتر ردیف پاداش نیز شامل ملحفه تطبیق با آسان بار باز کردن. دسته اول از لحاف را پوشش می دهد انتظار می رود برای رسیدن در ماه نوامبر این سال است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Koa با چک کردن صفحه کمپین کیکاستارتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im