این بستر قرار دادن ترفند را حداکثر کردن اتاق خواب خود را مربع

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.داشتن یک

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

داشتن یک اتاق خواب بزرگتر است در نزدیکی بالای بسیاری از مردم خانه لیست آرزو. که دوست دارم چند فوت مربع برای خواندن گوشه راست ؟ معلوم وجود دارد یکی از آسان (و رایگان) راه را برای دستیابی به یک اتاق جادار تر—بدون ضربه زدن به پایین دیوار مورد نیاز است.

این یک ساده (و زیبا موثر) راه را برای ایجاد یک فضای کوچک احساس بسیار بزرگتر است. در کمربند های کوچک/اتاق سرد به نام "سمت تاریک" قرار دادن تخت در گوشه و آزاد کردن فضای طبقه و اجازه او را به ایجاد "مناطق" در 120 فوت مربع اتاق.

بستر موثر شامل خواب منطقه در حالی که یک nightstand که دو برابر به عنوان یک غرور به علاوه یک تنوری صفحه نمایش—به عنوان پانسمان منطقه. فیلم مربع ذخیره شده اجازه می دهد تا برای یک منطقه زندگی می کنند با یک نیمکت دراز و همچنین به عنوان یک فضای کاری در قالب اواسط قرن مدرن میز. تمام چهار "مناطق" نمی توانست ممکن است اگر بستر بود flanked توسط دو کاملا متقارن nightstands.

در طول یک Instagram چت زنده با کمربند و آپارتمان درمانی صفحه اصلی مدیر دانیل Blundell, Blundell اشاره قرار دادن تخت در گوشه ای است که اغلب بدون هیچ وقتی که می آید به طراحی.

"گاهی اوقات شما را مجبور به شکستن قانون و OK با آن" کمربند می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن