این حوله حمام به نظر می رسد مانند یک پتو پرتاب, اما آن را یکی از مهمترین جاذب حوله من تا کنون استفاده می شود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از چیزهایی که من تکرار زیادی در این سایت: “من یک جای خواب”; “من عاشق کتانی”; و “من ترجیح می دهم یک بافت حوله حمام”. من یک برج سنبله و من هیچ اگر نه predicable. چون من نوشتن در مورد محصولات و خرید آپارتمان درمانی من به اندازه کافی خوش شانس را به سعی کنید محصولات جدید در همه زمان ها و من احساس می کنم به خصوص خوش شانس زمانی که من پیدا کردن یک محصول است که واقعا لرزش من. آن اغلب اتفاق نمی افتد و هنگامی که آن را می کند و من بلافاصله به شما بگویم همه چیز در مورد آن—به همین دلیل است که من امروز اینجا هستم به شما اجازه می دانم که من پیدا کردم یکی دیگر از بافت حوله حمام که من در عشق با کاهش یافته.

اولین تاخت و تاز کردن به وفل بافت حوله حمام خاک شد Snowe را لانه زنبوری حوله و پس از آن من گرفته ام علاقه خاصی در تست بیشتر وفل بافت داخل محصولات است. به دلیل ساخت و ساز, وفل بافت حوله تمایل به وزن سبک تر و جذب بیشتر از معمولی تری پارچه حوله به علاوه آنها شناخته شده برای خشک کردن سریعتر. و البته آنها نیز بیشتر به بافت است که یک ترجیح شخصی من شده اند قادر به لرزش. من به تازگی من پنجه در Allswell را Stonewashed وفل و اجازه دهید من به شما بگویم: آنها یک تعویض بازی.

هنگامی که آنها وارد من باید صادقانه بگویم: من احساس کمی جای تردید دارد. این حوله به نظر می رسد و احساس می کند بسیار بیشتر شبیه به یک پتو پرتاب از یک حوله حمام با ضخیم تر احساس می کنید از بسیاری از وفل بافت گزینه های. آن را نیز… واقعا زیبا. با تشکر بسیار در روند وفل, طراحی رنگ زیبا (از آن می آید در سفید نقره ای خاکستری و سرخ شدن) و حاشیه به پایان می رسد این حوله می تواند رویشان بیش از یک تخت یا مبل و به طور جدی هیچ کس می دانید تفاوت. هنگام آویزان کردن در حمام, خوب, آن را قادر به تغییر کل پرنیان از فضا. اما چگونه به خوبی آن را به کار?

دوباره اولین بار من سعی کردم آن را به من احساس شک و تردید است. این امر می تواند عجیب و غریب برای قرار دادن خودم در یک پرتاب پتو بعد از پله از حمام? همانطور که معلوم است این حوله فقط عنوان تابعی از آن است. من اغراق آمیز نیست وقتی که من می گویند که آن را جذب آب به شدت سریع و هنگامی که من آن را گذاشت تا آن را خشک در ضبط زمان بندی. من floored بود! آن را مانند همه بهترین چیز در مورد وفل همراه با همه بهترین چیز در مورد تری حوله پنبه. تنها این است که آن را کاملا به عنوان نرم به عنوان کسانی که فوق العاده ضخیم, کرکی, حوله شما احتمالا استفاده, اما من می گویم که آن را بسیار نرم تر از دیگر وفل من سعی کردم. و من شخصا شما را بهتر جذب و خشک شدن سریع خواص بیش از یک نرم افزار فوق العاده احساس می کنم هر روز.

Allswell آن شناخته شده است بودجه دوستانه ملافه و حمام محصولات (من هم تشک خود را و آن را دوست دارم) اما خود وفل حوله در گران در نهایت در 25 دلار در هر حوله. در حال حاضر هر چند نام تجاری در حال اجرا است یک روز مادر هدایای تبلیغاتی: 25 درصد با کد PAMPERMOM طریق ممکن است 10. اگر شما می خواهم به همه در این زیبایی شما می توانید با خرید یک بسته نرم افزاری: 2 حمام و حوله و 2 و حوله دست و 2 لیف ماساژور همه برای $81 به علاوه اضافی 25 درصد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>