این هنرمند ایجاد مواد غذایی به شکل صابون است که نگاه بسیار واقعی شما فقط ممکن است شروع به ترشح بزاق

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای اکثر افراد, صابون عمدتا در خدمت یک هدف منحصر به فرد: برای نگه داشتن دست و بدن پاک است. اگر آن را به نظر می رسد زیبا در حمام خود را و احساس و بوی خوبی بر روی پوست شما است که به سادگی یک جایزه اضافه شده ، اما این هنرمند ایجاد صابون دستباف است که نگاه بسیار خوب شما می خواهید به خوردن آنها…هر چند شما قطعا باید نیست.

یولیا Popova, یک هنرمند از روسیه و متخصص در قالب صابون طراحی شده مانند غذاهای لذیذ و آنها را نگاه واقع بینانه شما می خواهم که هیچ ایده که آنها در واقع کاملا قابل استفاده صابون. Popova گفته خودی که هر یک چند ساعت طول می کشد برای ایجاد از ابتدا شامل پوشاندن واقعی مواد غذایی به یک سیلیکون قالب که او پس از بازسازی توسط ریختن صابون لایه برای ایجاد یک به طور جدی واقع بینانه صابون نسخه از برخی از غذاهای مورد علاقه خود را.

Popova ایجاد مواد غذایی را با توجه به هر گونه تصور از صابون پن کیک و ویفر “صدر” با انواع توت ها و خامه و پودر قند به صابون کیک و شیرینی است که نگاه واقعا لذیذ. اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر مورد پسند او همچنین متخصص در پیتزا لود شده با پر کردن و حتی صابون میان وعده پلاتر شامل مجموعهای از آجیل به “nosh” ،

Popova توضیح داد: در Instagram داستان که او شروع به ساخت این صابون از نه سال پیش و به امید رسیدن به یک بازار گسترده تر توسط حمل و نقل در سراسر جهان در Etsy, صفحه جعلی کیک صابون. داوران نمی تواند متوقف raving در مورد خرید خود را با بسیاری اشاره کرد که آنها نمی خواهند به استفاده از صابون زیرا آنها نگاه بسیار زیبا بر روی صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>