این مصنوعی پنجره می تواند شبیه به نور طبیعی خورشید

برای کسانی که زندگی در شهرهای بزرگ یکی از مبادلات اغلب عدم ویندوز. آن شده اند که تا حدودی قابل تحمل اگر تنها برخی از بیماری همه گیر نیست نگه داشتن ما را از رفتن به گرفتن برخی از مقدار مورد نیاز نور خورشید.

یک استارتاپ به نام SunnyFive است که تحت سامسونگ C-Labs انکوباتور برنامه ممکن است فقط یک راه حل روشن. خود محصول مصنوعی است پنجره طراحی شده است به تقلید از طیف کامل از نور طبیعی است. اگر چه آن را نمی آیند با مشاهده آن می توانید تغییر زاویه نور است که می درخشد را از طریق به عنوان هر چند واقعی خورشید در حال حرکت است و سایه های ریخته گری در خانه خود را.

همراه نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر درجه حرارت رنگ و روشنایی. مثلا طلوع تنظیمات را منتشر می کنند یک کمی گرم, نارنجی, تب و تاب بودن در حالی که ظهر حالت بازیگران قوی نور سفید. و اگر شما احساس کمی غور و پنجره پرتو افکندن یک آسمان آمیخته با رنگ بنفش.

به گفته سامسونگ تصویری پنجره نیز کمک می کند تا کاربران با دریافت دوز روزانه خود را از ویتامین D و بدون خطر آفتاب سوختگی می تواند مانند یک درمان با نور لامپ در تیره ماه برای کسانی که با اختلال عاطفی فصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>