این مقرون به صرفه و کوچک گنبد یک مثال از آنچه صفر-کربن زندگی می تواند مانند نگاه

سفر در زمان امکان پذیر نمی باشد اما در حال توسعه برنامه به عنوان به چگونه خود را برای رهبری یک زندگی سبزتر برای نسل های آینده است. که دقیقا همان چیزی است که Geoship یک احیا کننده ایجاد ساختمان, سیستم عامل, تلاش برای انجام با خود bioceramic گنبد مفهوم است.

Geoship توابع تحت فلسفه که bioceramic گنبد را جایگزین خانه های چوبی در قرن 21 و با استفاده از آن مدل برای توجیه این ادعا با توجه به آزادی مطبوعات. با بسیاری از سرمایه گذاران را تا آن طرح Geoship برنامه ای برای تغییر شکل جهانی شرکت ساخت و ساز با آن گنبد—پایدار-دیدار-جایگزین مقرون به صرفه به بیشتر های سنتی موجود در بازار مسکن است.

این گنبد خواهد بود ساخته شده از 100 perceon bioceramic مواد مانند بازالت و شاهدانه که به صورت پانل و فریم. Geoship می گوید که این محصول CO2 زباله خواهد بود منزوی توسط پانل های پیش ساخته است که می تواند بازیافت به اخبار آنهایی که به نوبه خود در ایجاد یک صفر-کربن ارتباط است.

علاوه بر آن پایدار مزایای گنبد نیز خواهد بود که بسیار مقرون به صرفه به خصوص در مقایسه با زمانی که به خرید یک خانه سنتی. بسته به اندازه و قیمت گذاری است که انتظار می رود در محدوده بین 45K و 230K است که انتظار می رود برای پوشش هزینه از همه چیز—از تحویل و ساخت و ساز برای تمام داخلی مبلمان و لوازم خانگی.

فقط زمانی که شما فکر می کنید این مدل می تواند هر گونه ایده آل تر در می آید ثبات جزء. سرامیک مواد نسوز است و نمی جذب قالب و یا حشرات و با توجه به آن سازگار ساختار آن ایجاد شده برای مقاومت در برابر زلزله و طوفان به عنوان بهترین عنوان مثل انسان ممکن است.

فراتر از ساخت گنبد Geoship کل روستا-ساختمان مدل ساخته شده از این bioceramic گنبد که شما می توانید اطلاعات در مورد اینجا. در حال حاضر ما به شما در حفظ و خواب از این, ارزان, زندگی پایدار گزینه تا زمانی که آن را می آید امیدوارم به نتیجه برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>