این 5 دلار در هک خود را حفظ خواهد کرد حصیر حمام از کشویی—و آن را آسان تر برای تمیز کردن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن زمان برای حمام جدید تشک در خانه من, اما آن را بسیار سخت برای پیدا کردن مجموعه ای کامل. من می دانم که دقیقا آنچه که من می خواهم: دو تشک بزرگتر برای زیر هر یک از ما غرق و دو کوچکتر تشک است که در نزدیکی حمام و خارج از وان. لگدزن است: من همه آنها را می خواهید به ماندن قرار داده و اسلاید در اطراف, اما بدون لاستیک پشتوانه وتکه که از هم جدا در واشر و خشک کن. این آسان نیست به آمده است.

من نمی فهمم این نقطه از تشک که نمی ماند قرار داده است. به نظر من آنها کاملا خطرناک است و من نمی خواهد که در معرض خطر در حمام ما با بچه ها و کاشی کف و تیز لبه وان حمام. در بالای آن, آنها به سادگی هرگز اقامت جایی که آنها قرار است به, و همیشه در حمام را نگاه کثیف و askew.

اما وجود دارد یک هک جدید در شهر! این ساده $5 راه حل ترک باز کردن جهان از حمام mat انتخاب و به نوبه خود می تواند یکی از موجود خود را لغزش و لغزش تشک به یکی که باقی می ماند با خیال راحت قرار داده است.

چرا شما باید با قرار دادن نوار چسب در حمام خود را تشک

نوار چسب—نام تجاری برای “قلاب و حلقه” سبک بست—تنها چیزی که برای نگه داشتن داخل تشک و ایمن در محل. انتخاب کنید تا یک بسته چسب نوار چسب و قطع آن را به دو نوار اینچ (اگر آن را در قطعه در حال حاضر) و یا دیگر اگر خود را داخل تشک ها در حال بزرگتر جانبی. سپس این مراحل را دنبال کنید:

بر چسب های خود را نگه می دارد حصیر حمام در جای خود و در عین حال نیز باعث می شود آن را آسان به انتخاب کنید تا زمانی که شما نیاز به آن را امتحان کنید و یا تمیز کردن کف زیر. شما می توانید خلاء در سمت راست بر روی نوار در طبقه. و اگر شما نگران در مورد نوار چسب آینده حصیر در شستشو شما احتمالا می توانید اضافه کردن چند سریع بخیه با یک هماهنگی رنگ موضوع به دفع کردن است که امکان.

با استفاده از فرمان-سبک اتصال دهنده ها باعث می شود این راه حل به راحتی برگشت پذیر و مستاجر-دوستانه از آنجا که شما می توانید با کشیدن نوار کردن کف با کمی مشکل و آسیب صفر.

خوش آمدید به لغزش-رایگان و امن و همیشه مستقیم حصیر حمام جهان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de