این 327 متر مربع ساخته شده خانه کوچک در فرانسه اجازه می دهد نور در

وقتی که می آید به جذاب بی سر و صدا academist:: دانشجویان یک جایی مثل این کابین در حومه فرانسه بلافاصله به ذهن می آید. واقع در منطقه ساحلی از Charente-Maritime منطقه روستایی جاست به نام La Petite Maison یک 387 فوت مربع خانه کوچک طراحی شده توسط استودیو معماری 2m26.

کوچک خانه ساخته شده است به طور کامل از منابع محلی چوب. ویژگی های داخلی مبلمان از چوب ساخته شده است عمدتا با استفاده از همان منابع محلی داگلاس شاه درخت. بتن عمودی فعال کردن صفحه اصلی به کمی شناور کردن زمین.

با وجود آن محافظه کار اندازه خانه منظمی تقسیم به چهار اتاق. صفحه نمایش و متحرک درب اجازه می دهد تا کارکنان به حرکت از یک فضا به فضای با سهولت در حالی که اعطای دسترسی به کافی نور طبیعی برای روشن کردن فضای داخلی. درب و سایه نیز ارائه حریم خصوصی و ارائه سایه از نور خورشید است.

مزایای خانه را باز روح طراحی 2m26 می گوید Dezeen, “با بازی با دو لایه کشویی درب و کرکره هر دو صمیمیت حفاظت و کامل بودن لذت می برد می تواند در تنها 36 متر مربع است.”

زندگی دکور اتاق شامل یک دور سه پا جدول با مکمل مدفوع است که همچنین به عنوان مجموعه ای از جداول جانبی. نیز وجود دارد دو بالا پشت صندلی. آشپزخانه دو برابر به عنوان یک فضای کاری که منجر به متوسط اتاق خواب مجهز به ساخته شده است در قفسه بندی و ذخیره سازی در منطقه است. Adjoined به اتاق خواب و یک حمام با توالت و سینک و دوش.

مانند تمام دیگر سازه های ساخته شده توسط 2m26 قبل از فاب خانه ساخته شده بود بر روی سایت با مواد قابل بازیافت و بدون زحمت در می آمیزد با چشم انداز اطراف آن. فرایند ساخت و ساز اجازه می دهد تا برای حداقل آلودگی صوتی و تاثیر بر محیط زیست. علاوه بر این, مونتاژ ساده فرایند اجازه می دهد تا مشتری به صرفه جویی در پول کمک در سایت ساخت و ساز. ساختار نیز طراحی شده برای جدا شود با سهولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید