این $18 IKEA مورد یکی از Instagram داغترین روند در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من برای اولین بار متوجه پلیسه lampshades ساخت باز گشت من اعتراف کنم که من کمی اشتباه می شود. Lampshades مانند آنهایی که تا به حال تنزل به پدر و مادر من’ زیرزمین سال پیش به طور ناگهانی aspirational و مرسوم ، بله. مانند scrunchies این ’90s کالاهای اساسی در واقع در نیروی کامل و آنها بخش بزرگی از grandmillennial زیبایی که ظاهر در آپارتمان ها و خانه ها در همه جا.

من خودم به تازگی پریدند در رومانیایی آباژور ارابه موسیقی. این قطعه اشاره به دانمارک طراحی و اضافه کردن یک ضربه فوری از بافت سایه و بهره بصری به فضا. من قبلا قرار داده نشده است یک تن از فکر به من خسته کننده lampshades امید بستن برای هر آنچه که آمد با یک لامپ و یا مقرون به صرفه آنلاین و یا در محلی هدف است. اگر شما یک لامپ یا نور ثابت است که نیاز به کمی ارتقا هر چند سایه رومانیایی قطعا یک راه برای قرار دادن برخی از شخصیت اضافی به یک قطعه و این چیزی است که من دوست دارم در مورد آنها. آنها سرگرم کننده و بد بو بدون اینکه سوپر التقاطی و یا بیش از حد cutesy و آنها فروخته شده در طیف وسیعی از رنگ. Etsy یک منبع عالی به فروشگاه برای آنها (و اگر شما به طور کامل فروخته شده در این نوع از سایه فقط یک نگاهی به محبوب Etsy فروشگاه LeKrazyHorse و آماده به sucked گرفتن!).

به عنوان کسی که وحشی می رود برای هر, شیک بودجه دوستانه پیدا کردن من خوشحال بود که من آمد در سراسر ÄNGLAND لامپ جدول با یک پلیسه سایه است که در حال حاضر $17.99 در IKEA. برای آن قیمت که شما حتی لامپ LED با آن! مطمئن شوید که آن را تقریبا به عنوان شیک که یونجه متین لامپ جدول که بیش از همه Instagram—به خصوص از نسخه با سنبل سایه. اما آن را نیز کمتر از یک دهم قیمت از اندازه کوچکتر متین جدول لامپ و مسلما در واقع ممکن است ارائه بهتر وظیفه روشنایی برای خواندن و فلان چیز اگر شما می خواهید به استفاده از آن برای چنین در nightstand یا میز کنار در اتاق نشیمن خود را. (به علاوه اگر شما واقعا می خواهید که سنبل, رنگ, شما همیشه می توانید استفاده از رنگ برای سفارشی خود را در IKEA سایه با این حال شما می خواهید!)

اگر شما همه چیز در مورد ÄNGLAND نوع سنتی فلز پایه هیچ نگرانی. شما می توانید با استفاده از لامپ به عنوان است و یا باز کردن سایه و جفت آن را با پایه مانند بلاگر مدیسون Veitch را در اینجا در اتاق خواب خود را. او همچنین دهید این همان بنفش بلوک لامپ با ÄNGLAND سایه در آشپزخانه خود را در یک نقطه بیش از حد پس از آن بسیار متنوع اندازه. شما هرگز می دانم که سایه بود از IKEA—آن را مانند به نظر می رسد به مراتب بیشتر فانتزی قطعه ای است که در اصل این راه آمد. اگر شما می خواهید چیزی بزرگتر و یا نیاز به یک کمی بزرگتر سایه برای به روز رسانی یک لامپ شما در حال حاضر وجود دارد حتی یک لامپ طبقه و نسخه ای که در دسترس است فقط برای $34.99.

حتی اگر grandmillennial زیبایی نیست برای شما این چراغ و سایه—هنوز هم احتمالا کار خواهد کرد در فضای خود را. این پلیسه سایه روند و این قطعه در ویژه قطعا پل که فاصله بین سنتی و مدرن تر انتقالی فضاهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im