این 13 دلار پیدا خواهد کرد خود را همه فن حریف بق بازی به سطح بعدی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان یک افتخار در چهار فصل griller من به دست آورد بسیار التقاطی سیخ مجموعه در طول سال. جمع در امتداد لبه از ظروف کشو شما پیدا کردن یک دسته از متلاشی سیخ های بامبو برگزار شد با یک باند الاستیک و چند سیخ کباب استیل که در حال خم و عدم تطابق. حالا که من برگشتم به کباب و تقریبا هر شب آن را روشن است که من به دلیل یک سیخ تعمیرات اساسی. و به همین دلیل OXO بازی-تغییر قطعه 6-کباب سیخ مجموعه فورا توجه مرا جلب کرد.

بنابراین چه چیزی باعث این کباب بسیار ویژه? برای شروع آنها از یک طراحی هوشمندانه. بر خلاف گرد یا مربع کباب OXO را به سیخ کشیده اند و یک تیغه صاف, جلوگیری از مواد تشکیل دهنده از نورد یا در حال چرخش در اطراف در کوره در حالی که اجازه می دهد مواد غذایی برای طبخ به طور مساوی. این به خصوص مفید برای کسانی از ما که لذت نمی جزئی سیخ کباب (جدی می کند کسی؟!) بیش از یک کوره داغ و یا برای پخت و پز عجیب به شکل مواد غذایی مانند میگو و اسلب از آناناس.

این سیخ ها نیز بطور قابل توجهی واضح تر بنابراین شما به راحتی می توانید پیرس دشوار گوشت و سبزیجات لیفی مانند سیب زمینی و همچنین نیزه آیتم های ظریف و بدون پاره شدن و یا تقسیم آنها. به عنوان پاداش اضافه شده شما دیگر باید به قبل از خیس خوردن خود را سیخ مانند شما معمولا با چوبی آنهایی که مستعد ابتلا به راحتی catching fire. به علاوه آنها ماشین ظرفشویی امن است که همیشه یک نرم افزار بزرگ.

طراحی هوشمندانه کنار کباب قابل توجهی فاصله دار رسیدگی به آن را آسان به گرفتن هنگام اضافه کردن prepped مواد تشکیل دهنده. دستگیره همچنین ارائه اهرم وقتی که آن زمان برای حمل و نقل مواد غذایی خود را و یا از کوره بنابراین شما می توانید حمل لود سنگین کباب بدون ترس از آنها تاب است. به علاوه یکی دیگر? آنها نیز به اندازه کافی بزرگ بود گریبانگیر توسط دستکش فر یا انبرک در هنگام تبدیل مواد غذایی.

در $13, OXO مجموعه ای از فولاد ضد زنگ شش سیخ هر دو بودجه دوستانه و سازگار با محیط زیست دوستانه است. من مشتاقانه در انتظار برای من تنظیم می رسند به طوری که من می تواند به من در تابستان کباب بازی به سطح بعدی.

خرید: OXO قطعه 6-کباب سیخ مجموعه $13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net