این 12 سال است Crocheting به صورت باور نکردنی باعث

12-year-old یونس لارسون یونس دست خود آموخت که چگونه به قلاب دوزی هفت سال پیش در سن پنج سالگی. در سال های پس از یونس گردد صدها پروژه از افغان ها و جوراب به دستمال و روسری و کلاه (که یکی از مورد علاقه درو بریمور) است و حتی قلاب بافی نوزاد Yoda عروسک. و اگر شما فکر می کنم که قابل توجه شما دور توسط این واقعیت است که یونس را کاردست کمک کرده است به اندازه کافی پول برای ساخت مدرسه و کتابخانه در اتیوپی صدای جامعه, جایی که او به دنیا آمد.

“من باید بسیار فعال ذهن و حرکات تکراری مانند درمان” یونس گفت: مهره های بازی دومینو. “من می توانید چیزهای بسیار زیبا از یک توپ نخ و قلاب. و من می توانم با دیگران ارتباط برقرار کرده—من می خواهم به می گویند که قلاب دوزی به ارمغان می آورد جهان با هم یک کوک در یک زمان.”

یونس همکاری با ریشه اتیوپی به زودی پس از او متوجه شد که او می تواند انجام کاری بزرگ با هنر و صنعت خود را. فروش خود را قلاب دوزی کار می کند همراه با رسمی یونس دست, کالا, یونس نه تنها مطرح شده به اندازه کافی پول برای ساخت کتابخانه مدرسه اما او پیشی اولیه که هدف جمع آوری اعانه است و در حال حاضر قرار دادن خود را از درآمد حاصل به سمت آزمایشگاه علوم در همان جامعه است.

این میل به بازگشت الهام گرفته از یونس به نوشتن کتاب دوم خود را (بله دوم—اول خود را با عنوان “سلام Crochet دوستان”) به نام “بازگشت دادن قلاب دوزی” است که در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش از طریق وب سایت خود را. آخرین کتاب او با الگوهای قلاب دوزی به طور خاص طراحی شده برای کمک به crocheters هدیه برای عزیزان خود.

تا آنجا که یونس را دوست دارد crocheting برای خود طرفداران و پیروان او نیز دوست دارد به قلاب دوزی برای خانواده اش است. یونس اغلب باعث می شود همه چیز برای مادر و برادر و خواهر و رحمت او ساخته شده فوق “Black Lives Matter” پتو برای.

“با هر کوک وجود دارد یک قطعه کوچک از عشق می رود که در آن وجود دارد و می افزاید که همه معنای” او گفت: مهره های بازی دومینو. “این فقط قلاب دوزی; این کار و عشق است که می شود به آن را.”

اگر شما می خواهم به دنبال همراه با یونس سفر و انسان دوستی به خود Instagram (@JonahHands). او نگه می دارد و پیروان خود را به روز شده در, جمع آوری اعانه, پروژه های فعلی و حتی می اندازد در آموزش و نقد و بررسی محصولات هر طوری که اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im