این $11 پرده حمام بوش دارای بیش از 13000 بررسی 5 ستاره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در یک کلاسیک را در “شما نمی دانید که آنچه شما باید تا زمانی که آن را رفته است” من هرگز نمی دانستند که چگونه خوش شانس بودم به رشد با یک حمام واقعی درب تا زمانی که من به دانشگاه کردم. پرده های حمام من به زودی متوجه شدم تنها به عنوان خوب به عنوان بوش که تمایل به… آزار دهنده است. چرا آنها که چیز عجیب و غریب که در آن آنها شناور نسبت به شما در حمام به ظاهر خم جهنم در چسبیده به پاهای خود را? چرا آنها آنقدر ناخالص بنابراین سریع ؟ چرا آنها را در حال حاضر کوچک, دوش احساس می کنم حتی کوچکتر ؟ چرا یکی خوب خیلی سخت است برای پیدا کردن??

از این رو وقتی که می آید به پرده حمام آستر من جای من اعتماد با داوران. من نفرت ضایعات و دور انداخته اند بیش از حد بسیاری از آستر در گذشته به صورت یک) بودن آسان نیست برای تمیز کردن و ب) انجام کل شناور چیز در حالی که من سعی می کنم برای استحمام. این به نظر نمی رسد بیش از حد به سوال اما ظاهرا آن است. همه از این است که به می گویند که من فکر می کنم من در بر داشت بسیار بیشتر-دارای پرده حمام بوش تا کنون. این $11 بوش از آمازون و آن را تا بیش از 13000 (!!) بررسی 5 ستاره.

با توجه به توضیحات محصول این بوش دستخوش یک “کپک روند درمان” به طولانی شدن طول عمر آن. هیچ جزئیات در مورد آنچه که دقیقا این به این معنی پس از من دریغ به طور کامل به خرید آن, اما با توجه به داوران آن را می کند به نظر می رسد به کار. حتی بهتر است این واقعیت است که آن را با ساخته شده PEVA غیر سمی جایگزین برای پی وی سی که حاوی فتالات و به طور کلی در نظر گرفته ناامن وقتی که می آید به محصولات خانگی. TL;DR: شما نمی توانید هر گونه کشتار با گاز با این خط.

“من باید منتظر 6 ماه برای نوشتن این نقد و بررسی و اصلی به نظر می رسد به خوبی به عنوان روز من آن را آویزان می گوید:” یک مؤلف. “هیچ کپک زدن یا زنگ. آهن ربا را وزن و چوب به خوبی به حمام.”

“من دوش روزانه (گاهی اوقات بیش از یک بار) و پس از چند هفته LIBA فقط به عنوان پاک, تمیز و تازه به عنوان روز آن آویزان” را تایید دیگری است. “به علاوه من دوست دارم که آن را کاملا روشن و اجازه می دهد تا حمام نور در. بحث در مورد روشن!”

یک چیزی که من متوجه شده ام با گذشته پرده حمام آستر است که واقعا نازک و سبک وزن هستند با کیفیت پایین تر—آنها مستعد ابتلا به پاره و بزرگترین مجرم از شناور ترفند سحر و جادو. اما از سوی دیگر آنها احساس بهتر و نمی جلوگیری از نور مانند ضخیم تر بیشتر گزینه های مات. این یکی به نظر می رسد که یک مبارک ،

با توجه به یکی دیگر از مبارک مؤلف: “این است و نه نا امید. ضخیم تر و محکم تر از بسیاری از آستر; حتی آهن ربا قوی تر هستند! در حالی که آن را نه به عنوان “drapey’ به عنوان نازک تر نوع که کوچک است در نظر گرفتن زمانی که نسبت به آن واقعا کپک-مقاوم در برابر هیبت! آن را علاوه بر باقی مانده غیر قابل نفوذ به تیرگی و مقیاس ساخت هنوز هم شفاف!”

و اگر شما تعجب در مورد مواج لطفا مستقیم خود را با توجه به این نقد و بررسی: “هیچ سخت بخارات هنگامی که شما برای باز کردن کیسه و آهن ربا انجام یک کار تحسین نگه داشتن حمام بوش لنگر به وان دیوار به جای اجازه می دهد آن را به انجام است که وحشت زده شناور شبح پرده چیز…می دانم…که در آن تلاش می کند به چوب به شما ؟ به هر حال حتی اگر شما نا آشنا…مطمئن باشید این کار را انجام دهد.” با تشکر از شما برای درک مبارزه, Christopher.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>