آنها در تلاش بودند به بازپرداخت وام های دانشجویی خود را قبل از همه گیر. در حال حاضر آن را بدتر

سام Seagraves

منبع: سام Seagraves

تقریبا همه از پول سام Seagraves استفاده می شود به عنوان یک بازیگر در پورتلند رفت و به سمت او ماهانه وام دانشجویی لایحه $1,083.

سپس coronavirus همه گیر رسید.

با بسیاری از شرکت های تولید تعویق انداختن یا لغو عملیات Seagraves نشده است استخدام برای یک نقش از مارس. مراقبت عمل اعطا مردم با وام های دانشجویی فدرال یک استراحت از پرداخت های خود را تا پایان ماه سپتامبر اما Seagraves تا به حال به حفاری به پس انداز های کوچک برای ادامه پرداخت های ماهانه وام دانشجویی خصوصی لایحه از $700.

“من به اندازه کافی ذخیره شده برای پرداخت وام های دانشجویی خصوصی از طریق اوت; من کاملا مطمئن شوید که چگونه من قصد دارم به آنها پرداخت و پس از آن” Seagraves, 30, گفت:. او مدیون حدود $75,000 نزدیک به یک دهه پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه میامی با تحصیل در رشته بازیگری است.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
مشاوره است که تا چند نسل ثروت برای این خانواده
اینجا چقدر شما واقعا نیاز به خرید خانه اول خود را
در 20s خود را? استاد مبانی امور مالی شخصی برای دریافت در مسیر

“من در حال حاضر بر عهده من قرار بود به پرداخت وام های دانشجویی برای همیشه” او گفت:. “اما این فقط یک کابوس است.”

وجود دارد وام دانشجویی بحران قبل از coronavirus همه گیر فلج اقتصاد و انداخت دهها میلیون نفر از آمریکایی ها از شغل خود. این کشور را برجسته وام دانشجویی تعادل است پیش بینی شده برای تورم به 2 تریلیون دلار تا سال 2022 و نزدیک به 1 در 4 وام گیرندگان در پرداخت های خود را. وام را ساخته اند آن را دشوار است برای بسیاری از آمریکایی ها برای خرید خانه و اتومبیل شروع به کسب و کار و خانواده و صرفه جویی برای آینده خود را.

در حال حاضر که همه بدتر.

برخی از 10 میلیون وام دانشجویی وام گیرندگان می تواند از کار در میان رکود اقتصادی با توجه به محاسبات توسط آموزش عالی متخصص علامت Kantrowitz.

“اگر شما دارای درآمد کمتر توانایی خود را برای بازپرداخت وام های دانشجویی تحت تاثیر قرار خواهد شد,” Kantrowitz گفت. “بالاترین اولویت برای وام دانشجویی وام گیرندگان است که به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و پزشکی و مراقبت های مسکن و آب و برق نیست بازپرداخت وام های دانشجویی خود را.”

تاثیر قبلی بحران مالی در وام دانشجویی وام زشت بود. بین سال های 2006 و 2011 به اشتراک گذاری از وام گیرندگان متخلف ظرف مدت سه سال از ترک کالج ballooned به 15 درصد از 9 درصد.

ست Frotman, مدیر اجرایی, دانش آموز قرض حفاظت از مرکز گفت: این بحران را تشدید توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش را عدم اجرای کامل تمامی اقدامات امداد تمدید به وام گیرندگان در بسته محرک.

“کنگره در پا به ارائه حداقل به طور موقت کمک و حمایت و آن را فقط اتفاق نمی افتد بیش از حد بسیاری از وام گیرندگان به دلیل بی کفایتی در اداره آموزش و پرورش” Frotman گفت.

همه گیر سیاست

سناتور. Ron Wyden D-سنگ., و از سوی دیگر ، پتی موری, D-بشویید. نوشت: وزارت خزانه داری و آموزش و پرورش بخش نامه ای در این هفته ابراز نگرانی است که برخی از قصور وام گیرندگان هنوز هم ممکن است گرفتن فدرال خود را بازپرداخت مالیات را تصرف کردند. همچنین وجود داشته است گزارش ها از برخی از وام گرفتن دستمزد خود را هانه. مراقبت عمل ممنوع این شیوه در طول بیماری همه گیر.

“خدمات به مشتریان از وام دانشجویی صنعت شده است وحشتناک گفت:” ویتنی Barkley-دنی ارشد سیاست مشاور در مرکز مسئول وام. “رکود اقتصادی و پس از COVID-19 همه گیر خواهد شد و بدتر شدن بحران بدهی وام دانشجویی.”

وزارت آموزش و پرورش نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاترین Botero

منبع: کاترین Botero

آمریکا در 3 تریلیون عمل قهرمانان به نام برای گسترش پرداخت مکث برای وام دانشجویی وام برای یک سال دیگر تا سپتامبر. 30, 2021.

معلوم نیست اگر جمهوری خواهان در سنا می خواهید به اجازه از وام دانشجویی وام قلاب برای یک سال دیگر Kantrowitz گفت. “اما با توجه به اینکه سال 2020 فارغ التحصیلان دانشگاه ها فارغ التحصیل شدن به بدترین بازار کار همیشه من فکر می کنم یک فرمت است که به احتمال زیاد” او گفت:.

در چند ماه کاترین Botero را کامل کارشناسی ارشد خود را در رشته کاردرمانی در دانشگاه نیویورک. او مدیون بیش از $130,000 در وام های دانشجویی.

“من نگران آن دشوار خواهد بود به پرداخت آن با این بحران اقتصادی” Botero, 23, گفت:. او انتظار دارد که او پرداخت ماهانه به بیش از 1 ، 000 $و نمی دانم اگر او می خواهید یک کار که با آن به پرداخت آن است.

“من در تلاش برای مثبت ماندن اما قریب به اتفاق” او گفت:. “همه ما قطعا احساس فشار و ترس است.”

ثبت نام: پول 101 8-هفته, دوره آموزش به آزادی مالی تحویل هفتگی به صندوق پستی خود را.

بررسی: این مادر تنها ساخته شده $126,000 در یک سال از یک آنلاین کارامل-اپل ساخت البته از طریق رشد با بذرها+CNBC.

افشا: NBCUniversal و Comcast سرمایه گذاری هستند سرمایه گذاران در بذرها.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید