این خیره کننده کشاورزان شبیه به آنها تعلق دارند در یک موزه

بر اساس قبرس-استودیو طراحی YO2 را کشاورزان نه تنها به نوبه خود اتاق خود را به یک باغ در محیط داخلی بلکه به یک گالری هنری.

مجموعه خود را از کشاورزان از ویژگی های حیوانات اشکال هندسی اشکال و مجسمه های که شبیه یونانی و رومی مجسمه. یکی از آثار هنری به نام “اجرای نمایش” به تصویر می کشد یک اندازه دست انسان با گیاه گل از مچ دست. زمینی حتی جزئیات ریز مانند رگ و پوست چین ،

دیگر قطعات معاصر است. “پر” ارائه صابر دندان ببر با بدنه ساخته شده از براق لبه ها و خطوط تمیز با یک گیاه در حال رشد بر روی پشت خود را در حالی که “Lalala” به نظر می رسد نصب و راه اندازی هنر با سبزی بیرون آمدن از یک ایستاده ترومپت.

اگر چه این قطعه ممکن است نگاه مانند آنها حک شده از سنگ مرمر و آنها در واقع ساخته شده از چدن ساخت آن آسان برای تمیز کردن تنها با استفاده از آب و صابون است. انتخاب مواد همچنین باعث می شود آن را ضد آب-مقاوم در برابر آتش و با دوام در شرایط آب و هوایی مختلف. بنابراین اگر شما تصمیم به ترک آن در باغ شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد اذیت نمودن گرانبها آثار مفصل.

طراحان همچنین اشاره کرد که به دلیل کشاورزان واقعا نگاه گران قیمت آنها ممکن است جلب توجه ناخواسته. به همین دلیل آنها مجهز به قطعات با ضد خرابکاری و ضد سرقت خواص.

شما می توانید بیش از YO2 و کار خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>