ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

فقط به خاطر شما زندگی می کنند در یک فضای کوچک معنا نیست که شما نمی توانید کارآمد و سازمان یافته کار می کنند. به سادگی گرفتن یک میز یکی از بهترین راه برای حل خالیست دفتر خانه معمای. اما اگر شما کوتاه در فضای خود را در خانه نسخه از C-suite ندارد شامل اندازه میز کامپیوتر و یا غول صندلی. راه حل مناسب برای شما ممکن است در واقع یک دیوار نصب شده روی میز. همچنین شناخته شده به عنوان شناور میز این قفسه مانند مجموعه یو پی اس به شما این کاری که شما نیاز دارید بدون اعمال خود را محدود به فضای طبقه.

شما همیشه می توانید DIY میز خود است. اما اگر زمان از جوهر و یا ارضاء فوری است و بیشتر چیزی که شما خرید یک براق مدل است که چین را از روی دیوار و یا چیدن یک میز کوچک که به اندازه کافی عمیق و نیز طول می کشد تا کمی به هیچ فضای طبقه است ، در حالی که قطعا راحت دیواری میز در دسترس این روزها نیز فوق العاده شیک. بسیاری از آنها حتی امکانات ورزشی مانند مینی کابینت و کشویی محفظه مخفی که خود را WFH وضعیت بسیار بهتر است.

دیواری میز نصب می شود تقریبا در هر اتاق و در حالی که ارائه یک سطح محکم به کار خود هدف اصلی آنها به راحتی می تواند به عنوان یک میز ناهار خوری و یا ذخیره سازی اضافی نقطه باید شما به آن نیاز دارید. اگر خانه خود را در ظرفیت کامل اما شما در حال حاضر به مصالحه محیط کار خود را بررسی کنید ما مورد علاقه 12 شناور میز.

1. موری دیواری میز

مانند یک تخت مورفی اما فقط در میز فرم این صرفه جویی در فضا مدل فراهم می کند مقدار زیادی از اتاق را به کار می کنند اما آن را نیز چین بازگشت تا در برابر دیوار هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آن. کمی کابینه تا بالا دستی است که برای ذخیره سازی لوازم اداری و موارد دیگر. شما حتی می توانید بالا کل واحد با گیاهان و یا عکس ها را طوری که آن را واقعا احساس می کند مانند یک دفتر.

خرید: موری دیواری, میز, $299.00 از Urban Outfitters

هنگامی که شما در ساعت هستید این خنک چوبی میز چین بازگشت تا به یک جمع و جور مستطیل برابر دیوار خود را. اما اگر شما نیاز به یک میز ناهار خوری و میز شما خود را پیدا مطابقت کامل. شما می توانید نگه داشتن آن را در باز کردن به شما را از کار برای شام—و حتی با استفاده از قفسه های شراب و یا منسوجات.

خرید: Ebern طرح Dickey شناور میز, $206.99 $185.99 از Wayfair

3. راه فتیله دیواری Drop-Leaf میز ناهار خوری

مینیمالیستی طراحی این میز نمی پایمال کردن فضای خود را, اما آن را هنوز هم به شما ارائه می دهد سطح کافی برای لپ تاپ خود را, یادداشت ها و فنجان قهوه. تاشو پایین در برابر دیوار, شما به سختی متوجه میز کار خود را هنگامی که شما در حال استفاده از آن نیست. یک میز مانند این همچنین باعث می شود فراموش کار بیش از آخر هفته که بسیار ساده تر.

خرید: راه فتیله دیواری Drop-Leaf میز ناهار خوری, $94.99 از Wayfair

این آیکیا قفسه است که تنها 11 اینچ عمیق, اما مناسب برای لپ تاپ. به علاوه آن را تا زیر شلواری برای کمک به نگه داشتن دسکتاپ خود را روشن. استفاده از آن یا بالاتر از یک میز موجود برای ذخیره سازی اضافی و یا خود را در آن به صورت کامل فضای کوچک راه حل است.

خرید: Ekby قفسه نوار $51.49 از IKEA

یک دسکتاپ یکی از اجزای String دیوار قفسه بندی سیستم. می توان آن را در ترکیب با سیستم براکت ها و قفسه ها برای ایجاد یک فضای کاری جذاب/قفسه کتاب ترکیب. دسکتاپ به تنهایی شروع می شود در $165 و شما نیاز به خرید سایر اجزاء به طور جداگانه.

خرید: رشته کار میز $165 از فنلاندی طراحی فروشگاه

6. پتک چوبی دیواری میز

واقعا فضای آگاهانه این ریزه کاری طول می کشد تا هیچ فضای بیشتری نسبت به یک قاب عکس, اما می توانید تا 20 پوند زمانی که لنگر به دیوار مناسب است.

خرید: پتک چوبی دیواری میز $141.80 از آمازون

خوب پس این میز می کند تقلب کمی با لمس کف, اما آن را هنوز هم دارای همان حداقل اثرات و محجوب یک ظاهر طراحی شده. همچنین در 96″ بالا نسخه با دو قفسه های فوق العاده.

خرید: پلکان سفید میز $349 از CB2

8. Driftwood & پلاتین Elfa دیواری میز

9. Blu نقطه تعجب دیوار و میز

این دیواری میز توسط Blu نقطه آن است جدیدترین نسخه. این ویژگی در یک محفظه در پشت برای ذخیره سازی کابل می آید و در این زرق و برق دار گردو رنگ.

خرید: Blu نقطه Wonder Wall 2.0 میز $799.00 $639.20 از 2Modern

10. خمیر Studios LAX سری دیواری میز

گردد از فارسی گردو چوب این میز چه مینیمالیستی رویاها ساخته شده است. آن را متشکل از سه ساخته شده است در قفسه ها و مشخصات آن و تر و تمیز واقعا کمک به حک کردن یک pop-up ، براق, کشویی پانل همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر دهید که قفسه شما می خواهم به نگه داشتن پوشش داده بنابراین شما می توانید آیتم های فروشگاه با خیال راحت و به راحتی.

خرید: خمیر Studios LAX سری دیواری, میز, $792.00 از 2Modern

این دیوار میز چین برای یک لپ تاپ کاری و بسته حق بازگشت به کوچک شیک کمد. وجود دارد یک برش کابل بیش از حد, و کابینه در سمت راست اتاق به اندازه کافی برای ذخیره یک انتخاب کوچک از ضروری لوازم اداری.

خرید: Covert شناور میز 499 دلار از Crate&Barrel

12. رویال سیستم قفسه بندی واحد با میز قفسه

و در نهایت اگر شما به دنبال برای شل کردن کمی پول بیشتر برای یک شناور میز وجود دارد lovely رویال سیستم از DK3 در دسترس از طریق طراحی در دسترس است.

خرید: رویال سیستم قفسه بندی واحد با میز قفسه $1,195 از طراحی در دسترس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو