این سان فرانسیسکو پزشکان در پرواز به نیویورک برای مبارزه با کروناویروس — و آنها را یک هشدار برای ما

دکتر اتان وایس ساخت راه خود را به نیویورک در اواخر ماه آوریل به درمان Covid-19 بيمار.

منبع: دکتر اتان Weiss

زمانی که دکتر اتان وایس وارد در نیویورک در اواخر ماه آوریل, او در آغاز خود را برای اولین بار تغییر تقریبا بلافاصله.

دکتر وایس یک متخصص قلب و عروق مستقر در سان فرانسیسکو که تا به حال تعداد نسبتا کمی از بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19. او تصمیم گرفت برای کمک به جدید و عظیم Covid-19 شیوع چرا که او احساس درماندگی در خانه نشسته است.

دکتر وایس بود فقط یکی از پزشکان و پرستاران از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو سیستم بیمارستان که در معرض خطر زندگی خود را با پرواز کردن به منهتن. شهر نیویورک در حال حاضر گزارش شده بیش از 20 ، 000 مرگ و میر. گروه دیگری به رهبری به ملت ناواهو دیگر کانون است که از دست 6,000 نفر به کروناویروس.

در مجموع حدود 40 پزشکان و پرستاران از UCSF در سراسر تنوع از تخصص پرواز به Covid-19 نقاط به گفته رئیس پزشکی دکتر باب Wachter.

آن را به حال شده است در حدود یک ماه پس از ویس رو به سان فرانسیسکو. او خوشحال است که او رفت اما خواستار آن یکی از چالش برانگیز ترین تجربیات زندگی خود را. و او را آزرده خاطر است که بسیاری از مردم هنوز هم نمی گرفتن عمومی دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرید.

“من در یک مکان تاریک در حال حاضر” او به من گفت که از طریق تلفن در اواخر ماه مه. “همه بی تاب است. بسیاری از مردم احساس انجام می شود با این بیماری همه گیر. آنها درک نمی کنند این است که چگونه آن را در حال رفتن به در حالی که برای.”

Covid-19 است که هنوز هم بخش عمده ای از ملی, گفتگو, اما محققان در حال رشد و شواهد از یک “بیماری همه گیر و خستگی.” بسیاری از مردم در حال خارش برای زندگی به سر به صورت عادی پس از چند ماه از پناه در محل. علاوه بر این بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی توقیف کسب و کار و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات همه است که با ارسال یک سیگنال است که همه گیر است و تحت کنترل است.

اما از ماه ژوئن Covid-19 هنوز در حال گسترش در ایالات متحده است. آریزونا و تگزاس و یوتا در میان کشورهای دیگر هستند گزارش افزایش موارد تشخیص داده شده و بستری شدن در بیمارستان. اپيدميولوژيستها و کارشناسان بهداشت عمومی باقی می ماند نگران است.

در حال حاضر این پزشکان اصرار کسی که گوش دادن به این بیماری همه گیر به طور جدی و در حفظ و رعایت اقدامات احتیاطی.

“وجود دارد هیچ راهی برای توصیف چگونه افتضاح این بیماری تا زمانی که شما آن را ببینید,” گفت: دکتر میشل یو ریوی و مراقبت های ویژه دکتر از UCSF که مشغول به کار در یک بیمارستان در بیرونی نیویورک شهر نیویورک. “پرستاران نگه داشته تا هر روز آنها را در حفظ و نشان دادن تا اما شما می توانید ببینید که خستگی در چهره خود را.”

“این فقط وحشتناک” اضافه شده دکتر وایس.

دکتر میشل یو قرمز در ردیف جلو در نیویورک پروتستان بیمارستان در نیویورک در یکی از آخرین روزهای درمان Covid-19 بيمار.

منبع: دکتر میشل یو

در غیر این صورت سالم در بيماران چهل و پنجاه

سان فرانسیسکو تیم متوجه شده است که نیویورک ارائه دهندگان خدمات است که در برخورد با این وضعیت در هفته به طور جدی سوخته در آن زمان آنها وارد شده است. برخی از نبود آموزش دیده برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های ویروسی اما خواسته شد به مرحله با این وجود.

دکتر مایا Kotas های ریوی و مراقبت های ویژه دکتر از UCSF در بر داشت خودش کار با پرستاران و پزشکان و دستیاران که آموزش دیده بودند در تخصص مثل مغز و اعصاب یا مغز و اعصاب. بسیاری از ارائه دهندگان این آموزش بودند در پرواز است. Yu گفت: او ایراد سخنرانی به ساکنان و پرستاران به عنوان اغلب به عنوان او می تواند.

یکی از چالش برانگیز ترین جنبه فقدان پاک کردن دستورالعمل های بالینی برای درمان. دانشمندان هنوز نمی دانم زیادی در مورد این بیماری است.

“من مشغول به کار در بسیاری از تنظیمات” گفت: دکتر مایکل پیترز ریوی مراقبت ويژه دکتر اختصاص داده بود به یک بیمارستان در کوئینز ضعف با Covid-19 موارد است. “این بیماران بسیار بیمار است و آنها تا به حال یک بیماری است که ما نمی دانیم که چگونه به مراقبت از است.”

همه UCSF پزشکان گفت: آنها تو را دیدم در بيماران چهل و پنجاه که برآورده نمی کنند “معمولی” پروفایل برای Covid-19 چرا که آنها در غیر این صورت سالم است. در کوئینز بیمارستان که در آن دکتر پیترز می کرد بسیاری از بیماران سیاه یا اسپانیایی. داده ها نشان می دهد که این ویروس به آمار نژادی و اقلیت های قومی بدتر و مطالعات در حال انجام بهتر درک چرا.

دکتر Kotas گفت: او پرتاب شد در خارج از منطقه راحتی خود تقریبا بلافاصله پس از او وارد شدند به نیویورک است. او بود مستقر در نیویورک پروتستان/مرکز پزشکی ویل کرنل در کنار چند تن از همکاران از جمله دکتر یو.

“ما در حال استفاده می شود اختصاص داده شده به مراقبت های ويژه (icu) با فضا و تجهیزات,” دکتر گفت: Kotas. “و درهای کشویی شیشه ای به بیماران در داخل و خارج.” اما او و تیم او به طور مداوم در مواجهه با کمبود داروهای ضروری لوازم و پرسنل خود را تبدیل ICU و بيماران به شدت منزوی برای حفظ منابع است.

“آنها به تنهایی در خود بیماری…آنها نمی باید خانواده های آنها را ببینید و تماس با ما محدود شد به حفظ تجهیزات حفاظت فردی” او توضیح داد. “گاهی اوقات ما را به می گویند که بیمار فوت کرده است و آنها تا به حال حتی آنها دیده می شود در سه هفته است.”

دکتر مایا Kotas داوطلب در نیویورک پروتستان بیمارستان در ارتفاع Covid-19 بیماری همه گیر.

منبع: بث و هیگگینس

دکتر وایس گفت: گاهی اوقات او فقط می خواهد به نشستن در بیماران مبتلا به اتاق در حالی که فقط به نگه داشتن آنها شرکت حتی اگر آنها پاسخگو نیست. دکتر یو به یاد می آورد نیاز به Facetime اعضای خانواده به ارائه به روز رسانی از طریق یکی از کاربردی اپل است که در حال تصویب در اطراف در سراسر سه Icu (که یک iPad برای هر 36 بیماران بدحال). او گاهی اوقات تا به حال به آنها اطلاع دهد که بیمار فوت کرده است.

بسیاری از Covid-19 بيمار در ونتيلاتور اما جان سالم به نظر می رسید بسیار ضعیف به پزشکان. “مردم آنقدر ضعیف است که آنها آمد و یک یک و سه هفته بعد آنها هنوز هم نمی تواند تکان دادن انگشتان خود را,” دکتر گفت: Kotas.

همه پزشکان آگاه از خطرات به سلامت خود را, اما در زمان شانس خود را. دکتر یو اصرار بر انجام روش های خود مانند از بین بردن تنفس لوله از بیماران برای کاهش خطر است که هر کس دیگری می تواند در معرض این ویروس اگر آن aerosolized.

خوشبختانه او و دیگر پزشکان آزمایش منفی آنها پس از بازگشت به کالیفرنیا و قادر به ادامه درمان بیماران در خانه.

“من امیدوارم که ما باید استقامت’

یکی از مخرب ترین جنبه های این ویروس است که آن را شناخته شده برای رفت و برگشت از طریق خانواده ها است.

دکتر Kotas به یاد می آورد کار کردن با یک پرستار که پدر و مادر خود بودند در ICU به چند طبقه در کرنل و یکی از آنها درگذشت.

دکتر وایس بلافاصله مشاهده شده است که بسیاری از بیماران خود را مرتبط. او ندارد و به طور معمول می بینیم که در قلب و عروق که در آن آن را بسیار غیر معمول به دیدن دو نفر از اعضای خانواده در حال مرگ از بیماری های قلبی در همان زمان.

هیچ یک از پزشکان عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان به طوری که آنها احساس نمی واجد شرایط به مردم توصیه در مورد چگونه به ماندن سالم و امن است. اما در بازگشت خود را به سان فرانسیسکو همه آنها التماس شبکه خود را از دوستان و خانواده-اعضای به Covid-19 جدی و گوش دادن به توصیه های مقامات بهداشت عمومی. آنها می دانند که چه اتفاقی می افتد زمانی که سیستم های سلامت غرق.

“من امیدوارم که ما را به استقامت و روح و حس collectivism (برای جلوگیری از شیوع بیماری مانند نیویورک) گفت:” دکتر وایس. “اگر یک چیز وجود دارد من می خواهم توصیه می کنیم آن را به نگه داشتن با پوشیدن ماسک.”

“من می دانم که همه خسته است” اضافه شده دکتر Kotas, که گفت که او حاضر به پرواز دوباره به آینده بالقوه hotspot اگر او مورد نیاز است. “اما لطفا آن را به طور جدی. مردم واقعا رنج می برند هنگامی که ما نمی مراقبت از یکدیگر و سرایت از کنترل خارج می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im