ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک باغ خود ممکن است احساس مانند یک دور رویایی برای کسانی از ما که در آپارتمان زندگی می کنند بسیار به عنوان یک حیاط کوچک. اما ممکن است به یک باغچه کوچک در داخل خانه حتی اگر شما لازم نیست که نور طبیعی بزرگ. یک پروژه Kickstarter به نام پیکو ارائه می دهد یک راه به آن را اتفاق می افتد.

پیکو باغ سیستم ساخته شده توسط Altifarm Enverde که قبلا بودجه Herbstation گلدان گیاه در Kickstarter — ساخته شده برای فضاهای کوچک و با به چالش کشیدن روشنایی. آن را از خود آبیاری غلاف با ساخته شده است در چراغ های LED رشد. غلاف می تواند ایستادن روی یک سطح صاف مانند یک به طور منظم گلدان گل و یا شما می توانید آنها را سوار به یک سطح عمودی مغناطیسی با نوار چسب یا ناخن مانت.

چراغ رشد به معنای به طور کامل جایگزین نیاز به نور خورشید اجازه دادن به شما برای رشد گیاهان در هر اتاق از خانه خود را در تمام طول سال دور.

در ضمن خود سیستم آبیاری با این نسخهها کار مانند این: شما آب بریزید غلاف مخزن و سپس پیکو سازندگان توضیح در Kickstarter “[l]آیک ریشه گیاهان خود کشیدن آب از طریق خاک را نسبت به آنها از طریق مویینگی پیکو فتیله آب از مخزن به خاک. به عنوان گیاهان خود را خیس کنید تا آب پیکو فقط خوراک آنها بیشتر است. این تضمین می کند که آنها هرگز خشک کردن و یا از چپ به پوسیدگی در آب بیش از حد.”

یک مجموعه شامل یک غلاف و یک کابل USB شارژ برای چراغ دیزی زنجیره ای کابل (که متصل به سه غلاف در همان شارژر) و هر سه تعویض مانت دیوار. شما دریافت می کنید همه چیز با یک دلار و 32 تعهد در Kickstarter (نسبت به برنامه ریزی 45 دلار قیمت خرده فروشی).

خرید فقط یک غلاف یا تا 15 به صورت یک کل mini داخل ظرف باغ. آنها در سه رنگ: Krispy نعناع دارای مزه تند نارنجی و آه-تا-لیمو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو