این سگ شکاری طلایی “دم سگ’ کمک به ارائه آبجو در اجتماعی فاصله—نگاهی به

در حالی که بسیاری از صاحبان سگ رویا از آموزش سگ خود را به واکشی آنها را از آبجو است که فقط آنچه retrievers طلایی دوستان 3 و جو 1 در حال انجام میان Covid-19 بیماری همه گیر.

علامت و کارن Heuwetter co-بنیانگذاران شش بنادر دم شرکت در هانتینگتون ساحلی شهر لانگ آیلند نیویورک الهام گرفته شد برای آوردن سگ در آبجو تحویل به تشویق مشتریان است.

“مردم شروع به دیدن سگ در تحویل و بنابراین ما آمد تا با ایده داشتن آنها را [به کمک] آوردن آبجو به آنها” علامت Heuwetter از بنیانگذاران شش بنادر دم شرکت می گوید CNBC آن را.

به عنوان Covid-19 همه گیر آمار در ماه مارس آبجوسازی تلقی می شد یک “کسب و کار ضروری” پس از آن قادر به باز بماند برای تحویل و منظقه وانت که صاحبان هرگز قبل از انجام داده اند.

“این واقعا نبود یک عامل بزرگ در مدل کسب و کار ما بنابراین ما به نوعی مجبور به دوباره توسعه خودمان” Heuwetter می گوید.

Retrievers طلایی دوستان, 3, و, جو, 1, عضویت صاحبان خود را در آبجو تحویل میان Covid-19 بیماری همه گیر.

حسن نیت ارائه میدهد از کارن و علامت Heuwetter.

مانند بسیاری از نوزادان دم سگ دوست دارم برای رفتن به ماشین سواری و چوب سر خود را از پنجره به بیرون. بنابراین به جای ترک آنها را در آبجوسازی در حالی که ساخت تحویل Heuwetter تصمیم گرفت به آنها همراه است.

این Heuwetters از مد افتاده “کمی لهجه” است که می تواند قطع سگ’ گردن مانند یقه و حمل چهار قوطی های آبجو. (آنها استفاده می شود تخلیه می کند چرا که “ما سگ-عشق به مردم و ما نمی خواهید به آنها را دریافت صدمه دیده در هر راه یا لرزش تا آبجو” Heuwetter می گوید.)

مانند سنت برنارد سگ با یک بشکه ویسکی در اطراف گردن خود را به دم سگ ها به سرعت تبدیل شد کثافت.

(عکس توسط القاعده بلو/گتی ایماژ)

القاعده بلو

در تحویل انسان با پوشیدن ماسک و دستکش حمل آبجو به رها کردن نقطه و سپس اجازه دهید سگ خوش آمد می گوید مشتریان و ضربه محکم و ناگهانی برخی از عکس ها با پوشیدن آنها آبجو لوازم جانبی.

آبجوسازی به طور معمول در خدمت بیش از 600 پیمانه نیم لیتری یک روز در آخر هفته اما در حال حاضر سگ و Heuwetters را حدود چهار تا 12 تحویل در یک روز.

و در حالی که در آوریل و مه به طور معمول بزرگترین ماه از کسب و کار برای آبجوسازی فروش پایین 70 ٪ تا 80 ٪ از آوریل 2019 با توجه به همه گیر Heuwetter می گوید. آبجوسازی کارکنان بخش 11-زمان کارکنان نیز furloughed با اعضای Heuwetter خانواده چیدن شیفت برای کمک به. (Heuwetter می گوید که او برای اعمال چک حفاظت از برنامه وام. در حال حاضر روشن نیست که آبجوسازی قادر خواهد بود به طور رسمی بازگشایی برای کسب و کار است.)

بنابراین سگ که بیش از 500 followers on Instagram شده است یک نقطه روشن.

“[مشتریان] یک انفجار زیرا در طول این زمان با اجتماعی فاصله گرفتن مردم به دنبال برخی از مرتب کردن بر اساس اجتماعی” Heuwetter می گوید.

لیزا Fascilla با کودکان, نینا و الکس دریافت آبجو تحویل. (عکس توسط القاعده بلو/گتی ایماژ)

القاعده بلو

برای کسانی که بدانم در مورد ایمنی در حالی که وجود داشته است موارد نادر از سگ ها در هنگ کنگ گرفتن Covid-19 مراکز کنترل بیماری ها می گوید: هیچ شواهدی وجود دارد که حیوانات نقش مهمی در گسترش این ویروس است که باعث Covid-19. (هر چند این مهم به شستن دست های خود را پس از دست زدن به حیوانات خانگی.)

و هر چند سگ ها می توانید از انواع دیگر coronaviruses Covid-19 است نه اعتقاد به یک تهدید برای سگ. اما CDC توصیه می کند در مقابل اجازه دادن به حیوانات خانگی خود را در تعامل با افراد و یا حیوانات دیگر در خارج از خانواده است. (Heuwetter بلافاصله پاسخ به CNBC آن را به درخواست برای اظهار نظر در CDC نمایید.)

حتی پس از همه گیر دم سگ نمی خواهید در هر نقطه. آبجوسازی است که سگ پسند بنابراین تحت شرایط عادی مشتریان را به خود سگ به یک آبجو و معاشرت.

در واقع سگ مسن تر دوستان “شده است به یک جزء اصلی از تأسیس” پس از آن باز مه 2018, Heuwetter می گوید. به عنوان مردم را بکشد به آبجوسازی درایو راه دوستان خواهد اجرا به مشتریان خوش آمد می گوید و راه رفتن آنها را در.

“ما هرگز به او آموخت فراموش که او فقط نوع آن را برداشت تا” Heuwetter می گوید.

“او مانند شهردار. او را به بیرون رفتن وجود دارد هر جدول و استقبال مردم و دریافت petted چرا که کاملا رک و پوست کنده او یک سگ, او می خواهد به حیوانات خانگی است.”

بررسی: بهترین کارت های اعتباری از سال 2020 می تواند به شما در کسب بیش از 1000 $در 5 سال

از دست ندهید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>