این غذا به شکل پازل های کوچک را 20 دقیقه یا کمتر کامل

پازل را می توان اعیاد — 3000 قطعه جانوران است که جدول خود را و مغز-فضا برای روز — اما آنها همچنین می توانند تنقلات. Areaware کمی پازل چیز مینی پازل به معنای فقط بیست دقیقه یا کمتر آنها به شکل مواد غذایی است.

مینی پازل در اشکال میگو رامش پاپ کورن, پیتزا, بادمجان, قهوه, ترشی یک دورین یک تکه از کیک تولد, کیک تولد شمع کلم بروکلی و حبوبات و سیب زمینی سرخ کرده, a gummy bear, یک, کل, ماهی, پنیر پف و راه ، خود را دقیق پازل قطعه شماره متفاوت است اما هر یک شامل بیش از 70 قطعه و اقدامات حدود هشت-توسط-هشت اینچ در هنگام مونتاژ.

آیا شما کار راه خود را به پازل تسلط و یا در حال حاضر انجام تک رنگ 4000 قطعه پازل (پازل) فقط برای تفریح فکر می کنم از این به عنوان اشتها آور و یا یک پالت, پاک کننده.

این پازل در بسته بندی شیک و جعبه های مربع ظاهرا طراحی شده را به شما می خواهید برای ایجاد یک مجموعه کامل. آنها نیز منتشر شده توسط دسته ای batch در مضمون limited-edition سری (تا کنون: مواد غذایی Munchies و حزب). هر مینی بازی پازل 15 دلار هزینه اما اگر شما خرید هفت یا بیشتر در یک بار آنها 10 ٪ خاموش.

Areaware یک هدیه و لوازم خانگی نام تجاری است که با این نسخهها کار میکند مستقل طراحان برای ارائه محصولات خلاقانه. آن را به فروش می رساند پازل دیگر فراتر از پازل کمی چیز از جمله 1000 قطعه شیب پازل که در آن خواستار “یک پر جنب و جوش راه به تفکر در رنگ.” آن الگوی پازل توسط Dusen Dusen آمده در دو اندازه و سه الگوهای اهل تفریح و بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید