این ساده ترین گیاهان برای رشد به صورت کامل آشپزی باغ

سبز انگشت شست یا نه, داشتن یک باغ گیاه یک راه تضمین شده برای اشباع غذاهای خود را با عطر و طعم درهای باز برای بیشتر DIYs و خود را در خانه احساس می کنید کمی زنده. در حالی که سایر گیاهان در آپارتمان و یا خانه ارائه تصفیه هوا و چیزی زیبا به در نگاه رشد گیاهان را به شما می دهد چیزی کمی نزدیک تر به ارضاء فوری. شما نمی قادر خواهد بود برای کمک به احساس کمی افتخار هر زمان که شما برداشت چند برگ برای پخت, DIY, داخل حمام, خیس, یا چای تازه دم.

اگر شما نمی طنین انداز با عنوان “نما سبز” این احتمال وجود دارد که شما اجتناب گیاهان و گیاهان دارویی. خوشبختانه وجود دارد یک لیست بزرگ از تعمیر و نگهداری پایین و بسیار کاربر پسند گیاهان است که نیازی به استاد باغبان دانش به رشد و سالم نگه دارید—بله شما می توانید نگه داشتن چیزی زنده! با پیروی از نکات زیر شما قادر خواهید بود به پرش شروع خود را در باغ گیاه (توجه داشته باشید: زمان برای کاشت گیاهان خود را تنها مسائل اگر شما در حال رفتن کاشت خارج است. اگر شما در حال انجام این کار در داخل خانه گیاه دور هر زمان از سال). آیا شما تصمیم می گیرید در داخل باغ عمودی برای شروع کشت گیاهان خود را و یا راه اندازی خود را در بالکن یا پاسیو شما نمی خواهد پشیمانی اضافه کردن این قید گیاهان به موجودی خود را.

-دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر شد آوریل 11, 2011 – DF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>