این کشور شاهد افزایش در coronavirus موارد

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ منتظر یک قطار در لوز ایستگاه در سائو پائولو. به عنوان کشور میشکند سوابق و آلودگی منحنی نتواند به صاف رئیس Jair Bolsonaro همچنان قاطعانه در مورد جنگ صلیبی خود را به بازگشایی تجارت و اقتصاد است.

اقیانوس آرام فشار دهید

مستندات اعمال شده در سراسر جهان در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس متفاوت از کشوری به کشور اعم از جزئی به تمام محدودیت ها در زندگی عمومی است. اما به عنوان کسانی که اقدامات شده اند به تدریج برداشته برخی از کشورهای در حال دیدن خوشه در coronavirus عفونت.

تعداد کل تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر در بیش از 9.4 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده و بیش از 480,000 نفر کشته شده اند.

اخیر سنبله در موارد منجر به رشد ترس از “موج دوم” از این بیماری همه گیر به عنوان کشورهایی که به ظاهر تصویب اوج عفونت چند ماه پیش تجربه شیوع بیماری های جدید. در اینجا برخی از کشورها شاهد افزایش عفونت:

ایالات متحده آمریکا

Coronavirus همچنان به افزایش در برخی از ایالات آمریکا — به خصوص کسانی که در جنوب و غرب کشور است.

تعداد موارد در کشور و آمار یک رکورد جدید در روز چهارشنبه با 45,557 تشخیص گزارش با توجه به شمارش توسط NBC News.

تگزاس و یوتا آرکانزاس و آریزونا در میان کشورهای شاهد افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حالی که کالیفرنیا و فلوریدا گزارش خود بزرگترین روزانه خوشه در coronavirus موارد شنبه در حالی که هوستون گفت: آن فشرده-واحد مراقبت تخت نزدیک به ظرفیت.

آلمان

سربازان بوندس لباس کامل PPE آماده به گلو سواب نمونه از ساکنان محلی در روستای سنت Vit پس Covid-19 شیوع در نزدیکی Toennies کارخانه بسته بندی گوشت در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 نزدیک Guetersloh آلمان.

Sean گالوپ

شیوع بیماری در گوترزلوه رهبری به منطقه بودن قرار داده و به مستند در روز سه شنبه و همسایه منطقه نیز تعطیل ساعت بعد به منظور شامل هر گونه ممکن است گسترش یافته است. با این وجود شیوع بیماری (به عنوان به خوبی به عنوان دیگر “عمده شیوع بیماری” در پرستاری و خانه های بازنشستگی, پناهندگی و پناهندگان مراکز برخی از مدارس و شیوع در یک جامعه مذهبی) متهم شده است برای هل دادن تا آلمان ویروس تولید مثل و یا ‘R’ رای به 2.88 آخر هفته گذشته آن در سلامت عمومی بدن رابرت کخ موسسه گفت.

آلمان در حال حاضر 192,871 تایید coronavirus موارد و گزارش کرده است 8,933 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیل

تعدادی از عفونت رسید آخر هفته گذشته در برزیل کشور است که در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان با بیش از 1.18 میلیون دلار را تایید کرد و تقریبا 54,000 مرگ و میر.

دولت برزیل تحت ریاست جمهوری Jair Bolsonaro متهم شده است که تلاش برای سرپوش گذاشتن بر کشور coronavirus آمار وجود دارد و داد و بیداد پیش از آن در ماه ژوئن هنگامی که برزیل را وزارت بهداشت متوقف شد انتشار روزانه عفونت و مرگ داده است. آن را از سر گرفته نشریات پس از حکم دادگاه عالی.

با نزدیک 55,000 عفونت های جدید گزارش شده در روز یکشنبه در برزیل شاهد بزرگترین افزایش روزانه عفونت — اگر چه این در بخشی به دلیل تاخیر در گزارش از ایالت باهیا ریو دو ژانیرو و سائو پائولو در نتیجه ترکیب داده ها از دو روز سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد.

حامیان رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعتراض در خارج از ستاد و ارتش در برابر این تصمیم از برازیلیا فرماندار Ibaneis Rocha برای جلوگیری از جمعیت از حضور در تظاهرات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در برازیلیا در 14 ژوئن سال 2020 است.

سرجیو لیما

هند

هند گزارش داد یک رکورد تک-بعد سنبله در موارد صبح روز پنج شنبه با 16,922 موارد جدیدی از ویروس. این بود که بالاتر از روز قبل ثبت 15,968 موارد جدید. این ویروس نیز آلوده کرده است 473,105 مردم در هند و کشته شدن حداقل 14,894 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو در حال سخت ترین ضربه متحده داده ها از هند وزارت بهداشت نشان می دهد که حسابداری برای حدود 60 درصد از تمام موارد تایید شده در هند. افزایش موارد در دهلی نو گزارش با توجه به محدود بیمارستان و تماس با ردیابی ظرفیت است که از نگرانی های خاص.

هند چهارم-بدترین coronavirus بیماری همه گیر در جهان بر اساس تعداد موارد تایید شده و پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im