این صورت حساب شما می توانید اعتباری اگر شما نیاز به

این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند هنوز هم در حال انجام است و در حال حاضر سمت چپ بسیاری از مردم در شکننده نقطه با موقعیت مالی خود را. این که آیا شما گذاشته furloughed یا کاهش حقوق و دستمزد میزان افرادی که نیاز به کمک های سر به فلک کشید است. که متاسفانه به این معنی بسیاری از ممکن است در تلاش برای پرداخت قبض از حساب های بانکی خود را در حال حاضر.

وجود دارد یک گزینه قابل دوام هر چند: کارت های اعتباری. مطمئن شوید که آنها می تواند با نرخ بهره بالا و نوع درد به پیگیری برای پرداخت اما در شرایط اضطراری آنها فوق العاده مفید ابزار برای پرداخت صورتحساب است که شما در غیر این صورت نمی تواند استطاعت.

آنچه در صورتحساب شما می توانید بر روی کارت اعتباری خود را اگر شما نیاز به? پاسخ کوتاه: همه آنها.

“واقعا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا شما نباید قرار دادن تمام خود را تکرار صورتحساب کارت اعتباری به حدی است که شما قادر به انجام این کار می گوید:” اعتباری متخصص جان Ulzheimer. “شما یا رفتن به پرداخت آنها را به طور مستقیم از یک حساب و یا به طور مستقیم از طریق یک Intuit مانند سیستم به هر حال. بنابراین به اندازه شما در حال رفتن به پرداخت آن به هر حال, شما همچنین ممکن است برخی از ارزش از ساخت پرداخت و بهترین راه برای انجام این کار با قرار دادن آن بر روی یک کارت اعتباری با یک برنامه پاداش.”

آن می آید با یک اخطار ، شما نیاز به مطمئن شوید که شما قادر به پرداخت تمام کارت های خود را با پایان ماه. که راه شما نمی تعلق بهره و یا تحت تاثیر قرار نمره اعتباری خود را و شما قادر خواهید بود به استفاده از هر گونه پاداش کارت اعتباری خود را ارائه می دهد. و به یاد داشته باشید شما لازم نیست که به پرداخت آن بلافاصله پس از شما را که کارت اعتباری پرداخت. شما در واقع به خودتان یک چرخه صدور صورت حساب به گسترش پرداخت بیش از صرفه جویی در حساب بانکی خود را از نابودی در کوتاه مدت.

مراقب باشید هر چند—علاقه یک قاتل است.

آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام زمانی که شما پرداخت صورتحساب خود را با یک کارت اعتباری است که به یک عادت از پرداخت همه چیز در هر ماه. هنگامی که شما شروع به پرداخت های از دست رفته شما پرداخت اضافی در هزینه های بهره برای چیزی که ندارد علاقه برای شروع با.

“این زمانی است که شما واقعا باید به بحث صادقانه با خودتان در مورد کلمه هیچ کس را دوست دارد که بودجه” Ulzheimer می گوید. “آیا شما قادر به پرداخت این کارت را کامل در هر ماه ؟ اگر جواب این است که یک مشکل ریاضی. شما در حال جویدن بیش از حد از خود درآمد قابل تصرف در صورتحساب خود را که بدان معنی است که شما ممکن است نیاز به دوباره برخی از چیزهایی که شما در حال پرداخت برای هر ماه و از خود بپرسید اگر شما واقعا نیاز به آن.”

سازمان دیده بان برای کوچکتر هزینه.

نه هر ارائه دهنده خدمات قبول کارت های اعتباری و برخی از انجام اما شارژ 3 یا 4 درصد هزینه های خود را برای هزینه های پردازش. اگر شما در حال پرداخت پول برای چیزهای بزرگ مانند مدرسه درسی به عنوان مثال—که می تواند در نهایت هزینه شما مقدار زیادی از پول اضافی.

“شما باید به تعادل یا نه پرداخت این هزینه است که ارزش هر امتیاز شما در حال رفتن به درآمد [با کارت اعتباری],” Ulzheimer می گوید.

شما همچنین نیاز به زمان مناسب.

اگر شما برنامه ای برای یک خرید بزرگ را مانند یک ماشین یا یک خانه Ulzheimer توصیه نمی پرداخت صورتحساب خود را با کارت های اعتباری برای ماه قبل از, چرا که اگر شما مراقب باشید در مورد چگونه شما پرداخت آن را خاموش و آن را تحت تاثیر قرار می تواند نمره اعتباری خود را—و در آن شرایط شما نیاز به بهترین نمره ممکن است.

خط پایین ؟ اگر شما اجاره, وام مسکن, وام های دانشجویی پرداخت آب و برق و یا هر گونه دیگر تکرار صورتحساب ماهانه دریافت یک کارت اعتباری است که به شما می دهد نقاط مایل و یا پول نقد به عقب و پرتاب همه چیز وجود دارد—فقط مطمئن شوید که به پرداخت آن به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im