ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حال حرکت از یک خانه به دیگری است هرگز آسان است. به علاوه اضافه شده استرس نگرانی خود را همه چیز ممکن است آسیب دیده در حین انتقال و یا ترس از دست دادن چیزهایی که در ذخیره سازی پرتگاه—تنها روند باعث می شود که خیلی بیشتر از مخوف فعالیت است.

منابع شما را انتخاب کنید به حرکت با می تواند به معنای واقعی کلمه باعث شکستن و یا حرکت خود را—و یا آیتم های شما در حال حمل و نقل حداقل. به این دلیل مهم است که برای انتخاب جعبه محکم و بسته بندی اقلام خود را با دقت قبل از بارگذاری آنها را به کامیون در حال حرکت.

بهترین حرکت جعبه برای فایل ها و مدارک

با توجه به زمان وضعیت ذخیره سازی آن را در واقع ممکن است ارزش آن را به سرمایه گذاری در پلاستیکی قابل استفاده مجدد (و ضد آب) ظروف ذخیره سازی برای فایل های خود را. اگر شما در حال حاضر استفاده مجدد ذخیره سازی راه حل در خانه مانند یک کابینه یا فضای گنجه و سپس جعبه های مقوایی فقط خوب کار خواهد کرد. اگر نه پیشنهاد می splurging بدهید در چند ظروف پلاستیکی ممکن است راه رفتن است.

برای 5 $پاپ شما می توانید فایل های خود را در یکی از این مقوا راه حل های ذخیره سازی. این استاندارد نامه – حقوقی-اندازه فایل های. تقسیم را ذخیره سازی کمی نرم و صاف و از آنها مقوا, شما می توانید به طور مستقیم در خارج از جعبه به طوری که پیدا کردن فایل های خود را پس از حرکت آسان است.

کسانی که نگران صدمه به آب و یا ذخیره سازی طولانی مدت باید در نظر بگیرید قابل استفاده مجدد فایل جعبه. این یکی از ظرف, فروشگاه, روشن است, بنابراین شما می توانید ببینید که چه در داخل به راحتی و سگک که بدان معنی است که همه چیز را در محل اقامت اگر لغزش. جعبه نیز می تواند به جای حلق آویز پوشه ها, معنی مدارک خود را نمی خواهد سقوط در همه جا در داخل جعبه آن ذخیره می شود.

بهترین حرکت جعبه برای لباس و مانتو

بسیاری از مردم را پیدا خواهد کرد خود را وکیوم-بسته بندی لباس های خود را به صرفه جویی در فضای ذخیره سازی خود را در ماشین یا کامیون در حال حرکت. دیگران را بسته و آنها را در چمدان یا فقط هر جعبه که آنها می توانید پیدا کنید. برای بیشتر قسمت ها این راه حل های مناسب و معقول. اما برای کت و آیتم های ظریف (مانند عروسی, لباس مناسب و مهم دیگر لباس) یک کمد جعبه خیلی بهتر است انتخاب کنید.

جعبه کمد معمولا بلند قد و دارای یک نوار فلزی در داخل برای شما به چسبیدن به لباس های خود را. خرید آنها را در یک بسته نرم افزاری معمولا به شما صرفه جویی در برخی از پول است. این یکی خاص ارائه می دهد دستگیره به طوری که می توان آن را به راحتی نقل مکان کرد به عقب و جلو از کامیون در حال حرکت.

بهترین حرکت جعبه برای ظروف

لوازم آشپزی و آیتم های شیشه ای هستند که در آن همه چیز شروع به گرفتن روی حیله و تزویر. بسته بندی کردن آشپزخانه خود می تواند فاجعه طلسم اگر آن را به درستی انجام نمی.

این ظرف در بسته بندی کیت می آید با همه چیز که شما نیاز به بسته خود را در صفحات و پلاتر. جعبه با insertable پارتیشن وجود دارد برخی از انعطاف پذیری در, چگونه آن را مرتب و با وجود فوم کیسه خواهد شد که میزبان خود را بشقاب و کاسه به صورت جداگانه برای بالشتک اضافی و حفاظت.

بهترین حرکت جعبه برای ظروف

قرار دادن این پارتیشن به یک جعبه انتخاب خود را به طوری که تمام ظروف خود را امن و مطمئن است. آن را نیز ایده خوبی است برای خرید یک رول فوم و بسته بندی کاغذ برای حفاظت اضافی در طول حرکت می کند.

بهترین حرکت جعبه برای اقلام شکننده

اقلام شکننده متاسفانه در همه اشکال و اندازه. شاید شما بسته بندی عتیقه لامپ یا شاید آن را یک دست نقره ای آینه. آنچه مهم است این است مطمئن شوید که شما در حال دادن آیتم اتاق بسیار کوچک به حرکت در داخل یک جعبه. پس جعبه است که شما انتخاب می کنید به همان اندازه به عنوان مهم به عنوان لوازم بسته بندی است که شما برای آن را ذخیره کنید.

سمت بار جعبه یا پوستر لوله بهترین کار برای آثار هنری بر اساس اندازه هر قطعه.

در نهایت مطمئن شوید که شما باید تمام تجهیزات مناسب و در حالی که بسته بندی خود را همه چیز. حوله و ژنده پوش می تواند پر کردن فضای خالی داخل یک جعبه با یک آیتم شکننده. روزنامه بسته بندی کاغذی و بسته بندی کردن حباب در اجازه خواهد داد که برای برخی از کوسن. و البته فراموش نکنید که نوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو