این 9 بیشترین امتیاز حمام دهندگان در آمازون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیچ احساس بدتر از بیدار شدن از خواب در صبح و یا سیم پیچ را پس از یک روز طولانی تنها به راه رفتن به حمام خود را و ببینید… هرج و مرج است. پس از همه, است که در آن شما شروع و پایان ترین روز و داشتن یک پر با عدم تطابق محصولات و درهم و برهمی می تواند استرس زا باشد. آیا مسئله این است که عدم وجود فضای ضد هیچ پزشکی کابینه و یا همه موارد فوق (هر کسی که زندگی در یک آپارتمان در شهر نیویورک است احساس این درد) می توان آن را همه بیش از حد آسان به پرتاب هرگز خالی کردن بطری شامپو و یا به نوعی جمع شش ریمل لوله که زندگی در کنار سینک دستشویی. و خود را کوچکتر از این شانس هستند بیشتر به هم ریخته آن را سریع تر.

خوشبختانه هر چند سازمان, ایده هایی برای حمام خود را بسیار آسان برای پیدا کردن. آمازون به تنهایی هزاران نفر از گزینه های سازمان مانند قفسه ها و ظروف—که با هدف نگه داشتن فضای خود را مرتب. اگر شما کاملا مطمئن شوید که در آن برای شروع هر چند در اینجا برخی از بالاترین رتبه حمام دهندگان در آمازون برای شروع به سر.

Mantello آرایش غرور سازمان با زیر شلواری

این سازمان تقریبا 900 نظرات—با 90 درصد از داوران دادن 4 یا 5 ستاره. پلاستیک سازمان مات است به عنوان مخالف به دیدن از طریق بنفش (به عنوان مورد با بسیاری از حمام دهندگان) که مردم به نظر می رسد مانند. این همچنین شامل هر دو زیر شلواری و رایگان-ایستاده سازی اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از محصولات در روز و ay ، به عنوان یک منتقد نوشت: “من به اشتراک گذاشتن یک حمام کوچک با 3 نفر و این آثار شگفتی در ساخت چیزهایی که احساس خودرا برای امتحان اماده بسته بندی شده.”

خرید: Mantello آرایش سازمان غرور سازمان با زیر شلواری $14.99 از آمازون

madesmart دو ردیف سازمان با تقسیم

این دو ردیف سازمان به بیش از 1000 بررسی و رتبه بندی متوسط از 4.7 ستاره. بسیاری از داوران اشاره کرد آنها در زیر سینک دستشویی, در علاوه بر این به مکان هایی مانند یخچال و یا سینک آشپزخانه. اگر شما نیاز سازمان در حمام خود را و در جای دیگر (به خصوص اگر under-the-سینک سازی یک گزینه است برای شما) این ممکن است بهترین شرط بندی شما.

خرید: madesmart دو ردیف سازمان با تقسیم $22.99 قیمت از آمازون

SODUKU شناور حمام قفسه

هیچ اتاق را برای ذخیره سازی در مبارزه خود را و یا خود را تحت نزول ؟ وارد این شناور قفسه. مشخصات فنی آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه در صفحه اصلی (نام لیست آنها را به عنوان قفسه های آشپزخانه) اما داوران آنها را دوست دارم برای شستشوی سازمان خاص است. و آنها بیش از 1800 بررسی 5 ستاره. یکی از مشتری ها نوشت: “عاشق این! من تا به حال یک فضای خالی در بالای توالت و تصمیم به این را امتحان کنید. خوب اجازه بدهید به شما بگویم آنها مناسب! همه چیز فراهم شده است و آن را آسان نصب.”

خرید: SODUKU حمام شناور قفسه $28.99 قیمت برای 2 از آمازون

WISELIFE تاشو ذخیره سازی سبد

اگر شما به دنبال جایی برای ذخیره اضافی لیف ماساژور و حوله در حمام خود را نگاه هیچ بیشتر از این پیش ساخته مخازن که ستارگان میانگین امتیاز 4.7 ستاره در آمازون است. به علاوه هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آنها را در حمام خود را, آنها به راحتی می توان نقل مکان کرد و مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه از یک آشپزخانه و شربت خانه به یک گنجه کتانی.

خرید: WISELIFE تاشو بوم سازی مخازن $21.99 به صورت 3 از آمازون

DecoBros 3 ردیف دیواری رک Spice

OK. بله اینها از لحاظ فنی ادویه قفسه. اما آنها بیش از 2800 بررسی 5 ستاره. به علاوه آنها می خواهم تناسب آرایش مو و یا محصولات کاملا. بسیاری از داوران گفت: آنها با استفاده از قفسه در حمام خود را و یک منتقد گفت: قفسه مناسب برای ناخن لهستانی ،

خرید: DecoBros 3 ردیف دیواری Spice Rack, $17.97 از آمازون

STORi پلاستیکی شفاف توپ پنبه و سواب دارنده

اگر شما به طور مداوم باید شل توپ پنبه یا سواب شناور در اطراف حمام خود را ذخیره و آنها را همه در یک آسان برای دسترسی به محل را می توان یک بازی را تغییر. این روشن دارندگان 4.8-امتیاز ستاره و بیش از 700, بررسی, بنابراین شما می دانید آنها خوب است.

خرید: STORi پلاستیکی شفاف توپ پنبه و سواب دارنده $9.99 از آمازون

mDesign تقسیم تنبل سوزان سینی دوار

شاید شما به اندازه کافی خوش شانس به یک مقدار زیادی از فضای ضد, اما پیدا کردن آن را دشوار است به نگه داشتن تمام محصولات خود را در یک محل است که آسان برای رسیدن به. این 4.7-ستاره-تاریخ تنبل سوزان تقسیم شده است محفظه های مختلف و رسیدن به محصول مورد علاقه خود را واقعا آسان است, پس تمام چیزی که چرخش در اطراف. این امر نیز خود را تقسیم و یک شریک محصولات واقعا ساده است.

خرید: mDesign تقسیم تنبل سوزان گردونه $14.95 از آمازون

JackCubeDesign حمام لوازم ارایش

اگر شما یک مقدار زیادی از مو ابزار است که شما می توانید به نظر می رسد هرگز به نگه داشتن سازمان (و یا نگه داشتن تارهای untangled) و سپس این ممکن است یک گزینه خوب برای شما. این یک میانگین امتیاز مشتریان از 4.7 ستاره با بیش از 350 رتبه بندی که تنها می تواند به معنی چیزهای خوب است.

خرید: JackCubeDesign لوازم جانبی حمام, سازمان, $39.90 از آمازون

IMAVO 6-قطعه لوازم جانبی حمام مجموعه

گاهی یک حمام نیاز به احساس با نام تجاری جدید و سازمان یافته است که مطابق لوازم جانبی. این 6 قطعه تنظیم (با بیش از 500 5-ستاره رتبه بندی) شامل صابون تلگراف دارنده مسواک و دیگر تطبیق قطعات به طوری که بدون توجه به چگونه شما خود را ذخیره حمام لوازم جانبی آن خواهید بود ساده و شیک.

خرید: IMAVO 6-قطعه لوازم جانبی حمام مجموعه $24.99 از آمازون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید