این 3 ارتباط قوانین خود را حل کند دعوا در مورد به خواب رفتن در طول Netflix

مانند بسیاری از افراد در روابط بلند مدت وجود دارد بسیار کوچک و بسیار خاص چیزهایی که من نامزد می کند که من احساس خوبی عصبانی است. آیا من می دانم که آن را واقعا نمی که از یک معامله بزرگ اگر او خراش بشقاب خود را تمیز با چنگال خود را پس از هر غذا ؟ بله. آن را به من غیرعقلانی عصبانی به هر حال ؟ همچنین بله. ما شده ایم با هم برای بیش از شش سال و چند ما در حال استفاده بیشتر از هر یک از دیگر خصیصه های ذاتی وجود دارد هنوز هم برخی که سخت کار کردن من چرخ دنده مانند یکی دیگر از چیزی است که اکثر زوج ها احتمالا می تواند مربوط به: خواب رفتن در حالی که تماشای فیلم یا تلویزیون با هم.

ما می تواند به تماشای بسیاری suspenseful نشان می دهد در این سیاره به عنوان ما شب باد-و هنوز نامزد من جیک در نهایت بی اراده کار کردن. همیشه در همان گفتگو: من میپرسند: “آیا شما واقعا در خواب ؟” و جیک چشم که به معنای واقعی کلمه بسته پاسخ groggily با “چه ؟ هیچ. من به تماشای.” (او هرگز نمی نیمه خواب در این مرحله با وجود پاسخ خود را.) نقطه تماشای یک نمایش با هم به تماشای نشان می دهد با هم. بنابراین معمولا من به نوبه خود نشان می دهد و تماشای چیز دیگری است. اما گاهی اوقات من تعجب می کنم اگر من فقط باید تماشا به هر حال. آن را بد به تماشای جلوتر از زمانی که خود را شراب خواری-تماشای شریک می افتد خواب در وسط خود را گرم و نرم شب ؟

پاسخ مانند بسیاری از چیزهایی که این روزها این است که “بستگی دارد”. در بسیاری از راه های چگونه شما تماشای Netflix هم به عنوان یک زن و شوهر است که انعکاسی از چگونه شما کار با هم به عنوان یک زن و شوهر به عنوان یک کل. آیا شما تعیین مرزهای? آیا شما را از قوانین ؟ آیا شما توضیح دهد که تماشای هر قسمت از “چشم عجیب و غریب” با هم غیر قابل مذاکره است و بله گریه از طریق هر قسمت را تشویق?

بانی وینستون یک دلال یا دلاله ازدواج و روابط متخصص و می گوید من از طریق ایمیل هنگامی که آن را به می آید که آیا به تماشای زمانی که شریک زندگی خود را در خواب می افتد مهم این است که برای اولین بار بیش از هر قبل از قوانین است که مجموعه ای هنگامی که توافق به تماشای نشان می دهد. اگر شما متعهد به تماشای آن با هم و سپس شخص دیگر به جلو می رود به هر حال ؟ خب… آره آنها ممکن است کمی ناراحت است. و به حق ،

در اینجا برخی از دستورالعمل ها برای حفظ خود شراب خواری تماشای وفاداری به شریک زندگی خود را:

ایجاد یک ساعت مچی طرح و گسترش آن را

وینستون رفتن به حرکت است که برای ایجاد یک طرح در پیشبرد برای تماشای سری خاصی با شریک زندگی خود را در زمان های خاص—که همچنین کمک می کند تا شما را به لذت از شب خود را در معطل شدن برای دیگر.

“برای مثال من و همسرم زمانی که ما شراب خواری ما پخش این سریال ما با ‘پاریس’,” وینستون می گوید. “ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما را با ‘شکارچیان’ بود که شراب خواری همه چیز در یک آخر هفته و پس از آن ما تا به حال هیچ چیزی برای نگاه به جلو به.” (به عنوان کسی که به تماشای هر فصل موجود از ‘پاریس’ دو بار من همچنین توصیه می کنند که شما به گسترش است که یکی برای زمانی که ممکن است.)

“ما موافقت کرده اید که سری بعدی ما در حال رفتن به سازمان دیده بان را افتخار این پیمان گسترش آن در طول زمان است. ما مشتاقانه منتظر تماشای آن را با هم و یک فرد نمی خواهد به پشت در که معامله” وینستون می گوید. “اگر شما تماشای جلوتر و به شریک زندگی خود را, شما باید به مقابله با عواقب.”

تصمیم می گیرید که “صاحب” نشان می دهد

مربی زندگی کیم جنگل می گوید او و همسرش یک مجموعه خاص از قوانین است که آنها پایبند به (تقریبا) همه از زمان.

“بله [ما] Netflix مشاهده قوانین” جنگل توضیح می دهد که بیش از ایمیل. “ما به عنوان معرفی یک نمایش جدید به زندگی ما از قبل تصمیم می گیرید که صاحب نشان می دهد. وجود معیار برای تعیین نشان می دهد مالکیت. مالکیت مشهود است در برخی موارد به عنوان آن را هم راستا با یکی از ما را دوست دارد/باید-دارا/باید-dos. اگر آن را آشکار مالکیت ممکن است بر اساس که کشف آن برای اولین بار یا در خود و یا از طریق یک دوست.”

بنابراین اگر شما مانند من هستید و نیروی مهم دیگر خود را به تماشای هر true crime مستند در دسترس حتی اگر آنها واقعا نمی مانند آنها احتمالا خوب برای تماشای پیش از این “خود” را نشان می دهد. (در واقع شریک زندگی خود را ممکن است رها که شما تماشا جلوتر بدون آنها.)

به هر یک از دیگر “Hall Pass”

اگر شما در برابر موافقت نامه های خود را هر چند, و تماشای جلوتر بدون آنها وینستون می گوید او فکر می کند آن را بسیار قابل قبول—به ویژه این روز است. “اگر شما آن را هنگامی که من احساس می کنم شما می توانید یک ‘hall pass’ به دلیل همه گیر” وینستون می گوید و اشاره کرد که یک مجرم تکرار یک معامله بزرگ برای آینده رابطه شما.

پس چه اتفاقی می افتد اگر شما تصمیم گرفته اید که شما “خود” نشان می دهد که جنگل را توضیح می دهد و شما را تماشا جلوتر به هر حال ؟ و یا شما اجرا از “سالن عبور” به عنوان وینستون می گوید ؟ آن را به سادگی اولین شکاف در پایه در غیر این صورت رابطه سالم. این شروع می شود با تماشای تمامیت ‘بزرگ, انگلیسی, پخت’ به تنهایی در ساعت اندکی از صبح و پس از آن چیزی که بعد از شما می دانید, ارتباط خود را در هرج و مرج کامل.

شوخی کردم.

احتمال مشاهده پیش رو در طول یک Netflix شراب خواری را تغییر تقریبا هیچ چیزی در مورد رابطه شما غیر از شریک زندگی خود را که کمی اذیت با شما و شما نیاز به تماشای یک قسمت یا دو دوباره. اما در یک جهان که در آن همه چیز احساس مطمئن نیستید آن را نمی تواند صدمه دیده است به نشستن و برخی از Netflix شراب خواری-مشاهده دستورالعمل. چرا که اگر هیچ چیز دیگری یک چیز برای مطمئن در این جهان: هیچ کس نباید تماشای “ببر شاه” خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>