این $23 بنفش زیر شلواری از آمازون ساخته شده حمام من خیلی شیک تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در من زندگی من زندگی می کردند در سه آپارتمان های مختلف—و صفر از آنها شامل حمام و سرویس بهداشتی با ذخیره سازی. در طول سال من استفاده می شود تبدیل به محصولات ستون در نزول شمارنده و بطری شامپو متعادل روی لبه وان. من سعی کردم نصب قفسه های IKEA و قرار دادن سبد ترکه یا چوب کوتاه در اطراف برای کنترل درهم و برهمی اما هیچ چیز تا به حال احساس کاملا درست است. شاید بیشتر آزاردهنده هیچ چیز تا کنون نگاه کاملا مانند مرتب فضاهای کوچک من دیدم در Instagram. تمام سازمان های حرفه ای به حساب من به دنبال ساخته شده آن را بسیار آسان برای نگه داشتن یک حمام کوچک در چک; در واقع, آن را بسیار مشکل تر است. در حالی که snagging یک جفت مقرون به صرفه بامبو قفسه در آمازون کمک من زمان حمام وضعیت به شدت آن را سرمایه گذاری در یک جفت از آسان به استفاده از اکریلیک زیر شلواری بود که اضافی شیک تعویض بازی.

قبل از این بنفش زیر شلواری, من تا به حال سعی کردم دیگر سطل های پلاستیکی و انواع دیگر ظروف ذخیره سازی (به عنوان دیده می شود در حمام من بالا) به گروه محصولات به منظور نگه داشتن آنها را از اوج بیش از و یا در حال سقوط را از طریق شکاف در قفسه. اما من نگه داشته در حال اجرا به دو مشکل: یکی از چیزهایی که می توانید به خاک سپرده شد در پایین زیر شلواری و یا من را فراموش کرده ام چه در مخازن باعث درهم و برهمی به تجمع می یابد. و دو این مخازن و ظروف اغلب در نهایت به طور کامل کامل به طور معمول با مواردی سرشار—ساخت آنها شبیه eyesores. این بنفش زیر شلواری, اما به من اجازه دیدن آنچه که در داخل از آنها و آنها غیر ممکن است زیاد پر نکنید چرا که آنها نمی خواهد خاموش اگر شما انجام این کار است.

مسلما این زیر شلواری هنوز پر از آیتم های من با استفاده از زمان به زمان, اما در بیشتر قسمت ها, من قادر به پوست کندن به ملزومات است. به علاوه من به راحتی می توانید داخل آنها را (از همه زاویه) برای دسترسی به آنچه من به دنبال فورا, که بدان معنی است که هیچ حفر یا آزادسازی آنها مورد نیاز است. آنها همچنین نگاه کنید فوق العاده شیک و زیبا بر روی بامبو قفسه بندی واحد. وجود دارد چند جنبه های منفی ، قابل توجه آنها کثیف به سرعت هر چند این کار را برای تمیز کردن به طور منظم آنها را سخت را فراموش کرده ام. در حالی که از دیدن همه چیز است که در آنها باعث دسترسی آسان تر آن را نیز به معنی این موارد قابل مشاهده هستند به هر کسی که نگاهها در آنها. این ممکن است یک تسکین دهنده و سبکی از آنجا که این, اما همه آنها را در زندگی من بسیار ساده تر است.

زیر شلواری (که همچنین stackable راه) نیز محبوب بسیاری از آمازون داوران اگر شما نیاز به هر گونه قانع کننده تر به آنها را امتحان کنید برای حمام راه حل ذخیره سازی در خانه خود را. این بررسی ها همچنین یک محل عالی برای پیدا کردن الهام بخش برای چه به فروشگاه در زیر شلواری. یک منتقد نوشت: “آن را دوست دارم! استفاده از آن را برای خانواده پزشکی است. آن را به اندازه کافی بزرگ و مناسب ترین دارو بهتر از کیت کمک های اولیه است که به فروش می رسد در اینجا.” مشتری دیگری نوشت: “این عشق! من آرزو می کنم من تا به حال یک زن و شوهر بیشتر از آنها! آنها محکم و بسیار خوب به دنبال و آنها را نگه دارید بسیاری از مسائل! و من دوست دارم که آنها فوق العاده روشن به عنوان مخالف به برخی از این دیگران هستند که رنگ زرد یا blueish رنگی. این ها واقعا زیبا هستند. من خریداری این برای سازماندهی لوازم و من قطعا استفاده از آنها در دفتر من در حال حاضر به عنوان به خوبی!” برخی از مردم شکایت دارند که کشو قابل ملاحظه ای کوچکتر از “جعبه” آن را ذخیره شده در آن درست است, اما در بیشتر قسمت ها به بررسی شدت مثبت است.

من شخصا با استفاده از زیر شلواری به فروشگاه من هر روز رفتن به مواردی مانند مخاطبین مو روابط و دئودورانت اما آنها را می توان برای هر آنچه شما می خواهید. اگر شما تا به حال به اندازه کافی خوش شانس به یک روز و یک حمام است که می آید با ساخته شده است در ذخیره سازی این به راحتی می تواند مورد استفاده در یک اتاق دیگر در خانه. من در به تصویر کشیدن آنها را به عنوان یک کامل نگهدارنده برای انواع مختلف چای در آشپزخانه و یا یک راه برای ذخیره متفرقه شارژر و یا کابل در کابینه. امکانات واقعا بی پایان.

و اگر با داشتن همه درهم و برهمی شما در معرض جهان و نه پنهان و دور ممکن است به عنوان تصویر کامل به عنوان برخی از سازمان شما را در Instagram, آن همچنین باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن بر روی آیتم های شما در حال استفاده نیست و به از دست دادن آهنگ از آیتم های شما در واقع می خواهید به استفاده از. شاید یک روز من در نهایت یک حمام با بی پایان زیر شلواری و کابینت, اما اگر من می توانم به خودم آموزش به ملاحظه تر در مورد محصولات استفاده کنم و جمع آوری زباله کمتر/درهم و برهمی در عین حال پس از آن من را که به عنوان یک پیروزی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im