حرارتی چک خدمه پرواز در PPE مناسب به هند پرواز دوباره: 10 امتیاز

دهلی نو: سفر هوایی از سر گرفته و در سراسر هند صبح امروز دو ماه پس از مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا آ

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399
Thermal Checks, Flight Crew In PPE Suits As India Flies Again: 10 Points
دهلی نو: سفر هوایی از سر گرفته و در سراسر هند صبح امروز دو ماه پس از مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا آوردن کمک به بخش حمل و نقل هوایی بود که در آستانه سقوط است. صدها نفر از مردم رسیده فرودگاه به صبح زود پرواز خود را به شهر محل زندگی و محل کار. کسانی که در زمان اولین پرواز شامل شبه نظامی پرسنل ارتش مردان, دانش آموزان و مهاجران که موفق به رزرو بلیط در قطار ویژه در حال اجرا توسط راه آهن. اولین پرواز داخلی در زمان خاموش از دهلی نو برای پونا در 4:45 am. اولین ورود در فرودگاه دهلی نو برنامه ریزی شده بود 7:45 am. این پروازها از سر گرفته پس از جزئیات نهایی شد روز یکشنبه پس از آنچه در حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری گفت: "یک روز طولانی سخت مذاکرات" با دولت های مختلف دولت که در هیئت مدیره با این ایده. با تعدادی از coronavirus موارد دست زدن به 1.3 لاخ دولت اعلام کرد: یک سری از بایدها و نبایدها است که با شروع اجتماعی فاصله در فرودگاه و بدون تماس با چک کردن در.

  1. این مرکز نه اصرار بر هر قرنطینه یا با آقای پوری گفت: آن را نمی خواهد بود لازم است در "short-haul" پرواز. کشورهای مختلف هستند که اصرار بر درجات مختلفی از قرنطینه بزرگ ایجاد سردرگمی در میان مسافران. حمل و نقل هوایی وزیر نشان می دهد که پروازهای بین المللی می تواند شروع در ماه ژوئن.

  2. دولت خواسته است تمام مسافران برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و ایالات متحده برای اطمینان حرارتی غربالگری. مسافران نیز خواسته شده است برای رسیدن به فرودگاه دو ساعت قبل از خروج و حفظ اجتماعی فاصله.

  3. قیمت گذاری بلیط هوا ثابت شده است در هفت باند بین 2,000 تومان و 18,600 تومان برای سه ماه آینده بسته به پرواز مدت. این برنامه برای نگه داشتن وسط صندلی خالی -- در همراهی با ایده های اجتماعی فاصله -- کاهش یافته بود به درپوش قیمت بلیط.

  4. چندین ایالت از جمله BJP حکومت آسام و اوتار پرادش باید گفت: قرنطینه اجباری خواهد بود. اوتار پرادش گفت: مردم پرواز به دولت خواهد شد قرار دادن در صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه آنها اقامت برای کمتر از یک هفته و یا اگر آنها در حال حاضر پاک coronavirus آزمون های قبلی.

  5. کشورهای دیگر برنامه ریزی به درجات مختلفی از قرنطینه. چتیسگر اصرار بر 14 بعد نهادی شده است. پنجاب کرالا, West Bengal خواهد شد که 14 روز' خانه قرنطینه برای همه مسافران است. کارناتاکا و آسام را تقسیم 14 روز دوره قرنطینه بین خانه و نهادی شده است. این اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر و گوا را تست تمام تماس های ورودی مسافران است. Mizoram را coronavirus آزمون و 14 روز در قرنطینه برای مسافران است.

  6. آندرا پرادش و بنگال به دنبال زمان بیشتری را قبل از اجازه دادن به خدمات مسافر. بنگال توفان گردباد Amphan بود خواست زمان بیشتری است. در طول چهار cyclone, باند باقی مانده بود آب گرفتگی برای ساعت. دو چوب لباسی نیز پایدار آسیب گسترده.

  7. ماهاراشترا که در میان کشورهای که به دنبال زمان در آن از نظر تعداد زیادی از coronavirus موارد -- بالاترین در کشور -- گفت: در آخرین لحظه که آن را به کار گیرند 25 پرواز از بمبئی. وزیر Uddhav Thackeray زودتر گفت: دولت نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای عملیات پرواز.

  8. ساعت قبل از این خدمات به مسافر در مورد شروع به دو ماموران گمرک آزمایش مثبت برای coronavirus در فرودگاه بمبئی. بمبئی است 20,000 ماهاراشترا 50,000 موارد coronavirus.

  9. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری زودتر گفت: برای آگهی قرنطینه رسیدگی خواهد شد در شیوه عملی. "ما نمی تواند 14 روز' قرنطینه آن است که عملی نیست... چرا ما ساخت یک سر و صدا در قرنطینه? موارد مثبت نمی شود, شبانه روزی," آقای پوری گفت: در حالی که اعتراف به این که وجود دارد می تواند بدون علامت مردم است.

  10. روز یکشنبه این کشور ثبت شده بزرگترین-single روز پرش در تعدادی از coronavirus موارد به عنوان 6,767 جدید بيماران گزارش شده در 24 ساعت گذشته. Theb مجموع در حال حاضر 1,31,868 موارد و 3,867 مرگ و میر مرتبط شده اند به شدت عفونی بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن