وجود دارد یک پروژه آخر هفته شما می خواهید را به پایان برساند قبل از آن می شود واقعا داغ کردن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و به جنوب از کالیفرنیا و من نمی فهمیدم شوهرم جدید وسواس با طرفداران سقف. من فکر کردم آنها زشت و کهنه و بدون من نمی بینم که چرا آنها بسیار مهم است.

تا زمانی که من صرف من اول تابستان در گرجستان است. در حال حاضر ما در فلوریدا زندگی می کنند و من به عنوان نوع میشم برای پنکه سقفی در دفتر من است که گردش هوا و آوردن تسکین سرپوشیده نسیم به من که هر چند تهويه مطبوع نیست به طور کامل عایق بندی من از خفقان گرمای تابستان.

من می دانم که من در یک قسمت از کشور که احتمالا سوئیچ در سقف طرفداران زودتر از دیگران که آنها را داشته باشد. بنابراین در اینجا شما دوستانه یادآوری به شما در شکل tiptop برای زمانی که شما سپاسگزاری به نوبه خود شما است.

این آخر هفته: تمیز کردن سقف خود را طرفداران.

این درست است که سقف پره های فن بزرگ و سخت به پاک کردن گرد و غبار. اما آنها تا به ارزش آن. این آخر هفته ما در حال رفتن به آنها را آماده برای سخت ترین کار فصل است.

تمیز کردن آنها آسان نیست, درست است اما گرفتن کار انجام شده در یک سقوط کرد از بین بردن است که کمتر دردناک تر از تبدیل آنها و گرد و غبار پرواز کردن بر روی مبلمان و اگر شما واقعا بدشانس تنظیم کردن آلرژی طوفان.

شما نیاز به چند چیز را به تکمیل این کار: یک گام به مدفوع یک گردگیر یک بالش و برخی از مبلمان لهستانی.

هنگامی که شما تمیز خود را از پنکه سقفی, تیغه, مطمئن شوید که شما فن را به نوبه خود در جهت درست است. به یاد داشته باشید که خود را طرفداران سقف باید در حال اجرا عقربه های ساعت در تابستان و در جهت عقربه های ساعت در زمستان.

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de